آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۳۵۰۲ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲

  ‌نمایشگاه بزرگ کتاب یزد اواخر بهمن ماه ‌دایر می‌شود

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه نمایشگاه بزرگ کتاب یزد اواخر بهمن ماه در استان دایر می‌شود گفت: اختتامیه جشنواره ملی روح خدا 12 بهمن ماه امسال در استان یزد برگزار می‌شود.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از یزد، مجید جوادیان زاده در نشستی با معاونین و روسای ستادی این اداره کل با اشاره به اهمیت برگزاری برنامه‌های متنوع در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: در این راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برنامه‌های خاص و متنوعی را در نظر گرفته است.

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در ایام‌الله دهه فجر نمایشگاه بین‌المللی تجسمی فجر در یزد افتتاح و در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت افزود: این نمایشگاه به میزبانی گنجینه فرهنگ و هنر یزد برگزار خواهد شد و افراد علاقه‌مند می‌توانند از این نمایشگاه بازدید کنند.

  چرا مصلی گزینه بهتری برای برگزاری نمایشگاه کتاب است؟غوغایی که شهید همت در نمایشگاه کتاب بیروت به پا کرد

  وی از دیگر برنامه‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را برگزاری چهل جشن کتاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی عنوان و خاطرنشان کرد: نمایشگاه بزرگ کتاب یزد در اواخر بهمن ماه سال جاری در استان برگزار می‌شود و همچنین برنامه‌های دیگری نیز در زمینه کتاب و کتاب خوانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در یزد برگزار می‌شود.

  جوادیان زاده در ادامه به مشخص شدن زمان برگزاری اختتامیه جشنواره ملی روح خدا در استان یزد اشاره کرد و گفت: این جشنواره در تاریخ 12 بهمن ماه و روز آغازین دهه مبارک فجر در یزد برگزار می‌شود.

  مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های ویژه‌ای را در نظر گرفته است اضافه کرد: اجرای سرود کانون‌های مساجد استان با یک هزار و ٤

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :یزد