آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۴۰۱۸ انتشار : ۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳

  استاندار تهران: بانک‌های کم‌کار در پرداخت تسهیلات ازدواج معرفی می‌شوند

  استاندار تهران با تأکید بر اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی در حوزه جوانان باید دارای عملکرد مثبت باشند گفت: بانک‌هایی که در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج کم کار هستند معرفی شوند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از تهران، انوشیروان محسنی بندپی صبح امروز در پنجمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان تهران با مذموم برشمردن پدیده ازدواج‌های نوظهور از جمله ازدواج سفید اظهار داشت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی طبق قانون برنامه ششم توسعه باید به سمت پیشگیری از آسیب‌ها حرکت کنیم که پیشگیری در این حوزه اجتناب‌ناپذیر است.

  وی بیان کرد: حوزه جوانان و مشکلات آن‌ها باید مورد دغدغه خاص مدیران قرار گیرد؛ از این‌رو تلاش داریم طبق قانون برنامه ششم توسعه اطلس جامع آسیب‌های اجتماعی را تدوین کنیم.

  فرمانداران اعتقادی به حضور در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان‌های کردستان ندارندجهانگیری در کرمان: موضوعات جوانان تنها به طرح در جلسات معطوف نشود2200 تشکل فعال در حوزه جوانان در کشور وجود دارد

  استاندار تهران با اشاره به اجرای طرح «هر سرباز یک مهارت» افزود: این طرح یکی از محصولات ستاد ساماندهی جوانان است که از ماه گذشته در استان تهران کلید خورده است و امید داریم دستاوردهای خوبی را به همراه داشته باشد.

  محسنی بندپی تصریح کرد: باید جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان در سطح شهرستان‌ها نیز برگزار شود تا مسئولان برای شنیدن انتقادهای جوانان گوش شنوا داشته باشند.

   وی ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در حوزه جوانان باید دارای عملکرد مثبت باشند و بانک‌هایی که در زمینه پرداخت تسهیلات ازدواج کم کار هستند معرفی شوند.

  استاندار تهران با تأکید بر الزامی بودن حضور مدیران کل در جلسات ستاد ساماندهی جوانان خاطرنشان کرد: شورای مشورتی جوانان استان تهران باید به گونه‌ای عمل کنند که ضمن دعوت از اعضای شورا به ارائه راه‌حل نیز بپردازد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir