آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۴۴۹۳ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰

  مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان‌های 17گانه آذربایجان غربی اعلام شد

  شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی مسیرهای راهپیمایی و محل تجمع راهپیمایان در یوم الله 22 بهمن سال 97 را اعلام کرد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از ارومیه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد راهپیمایان 22 بهمن در شهر ارومیه ابتدا در میدان ولایت‌فقیه تجمع کرده و سپس با طی خیابان امام در میدان انقلاب این شهر اقدام به قرائت قطعنامه پایانی و برگزاری مراسم سخنرانی با حضور منوچهر متکی وزیر امور خارجه سابق کشورمان می‌کنند.

  در شهر خوی مردم در مصلای امام خمینی (ره) تجمع می‌کنند و در سلماس نیز این تجمع در میدان توحید انجام می‌شود و در شهر شاهین‌دژ میدان شهرداری محل تجمع مردم این شهر خواهد بود.

  در چایپاره مردم در مقابل فرمانداری گرد هم می‌آیند در چالدران مزار شهدا میزبان مردم خواهد بود و در نقده نیز راهپیمایان مقابل فرمانداری این شهر تجمع خواهند کرد.

  مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در اصفهان اعلام شدمسیرهای راهپیمایی 22 بهمن در مازندران اعلام شدمسیر راهپیمایی 22 بهمن در اهواز مشخص شد

  در پلدشت بلوار امام حسین (ع) در ماکو، مقابل اداره مخابرات و در شوط نیز مسجد جامع، محل تجمع راهپیمایان اعلام شده و در میاندوآب نیز مردم در میدان انقلاب گرد هم آمده و در تکاب این تجمع در میدان آزادی برگزار می‌شود.

  در مهاباد میدان شهرداری در اشنویه چهار راه کارگر در سردشت میدان صلاح‌الدین ایوبی و در بوکان نیز فلکه فرمانداری پذیرای راهپیمایان 22 بهمن خواهد بود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :آذربایجان غربی