آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۴۴۹۸ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۸

  طرح جامع تامین آب شرب شهرهای کهگیلویه و بویراحمد تدوین می‌شود

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده طرح جامع تامین آب شرب شهرهای استان تدوین می‌شود.
  - اخبار استانها -

  سید علی لدنی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در یاسوج، اظهار داشت: تامین آب شرب شهرهای بویراحمد و دنا در بلند مدت از طریق سد تنگ سرخ، شهرهای کهگیلویه بزرگ و شهرستان گچساران و روستاهای مسیر از طریق سد کوثر در دستور کار است.

  وی با بیان اینکه احداث تصفیه خانه اضطراری یاسوج با هدف تامین آب شرب شهر یاسوج از برنامه‌های کوتاه مدت است، افزود: ابنیه این پروژه هم اکنون بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و پیگیر خرید تجهیزات مورد نیاز از بیرون کشور هستیم.

  پروژه‌ آبرسانی به بیش از 170 روستای کرمان دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسدثمرات انقلاب 40ساله‌ ــ استان‌ها| آبرسانی 73 درصدی به روستاهای آذربایجان غربی‌ پس از پیروزی انقلاب40 طرح آبرسانی روستایی در استان گلستان به بهره‌برداری می‌رسد

  لدنی‌نژاد با اشاره به اینکه آبرسانی به شهر لیکک از سد کوثر هم اکنون بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز کرد: اتمام این پروژه در کمترین زمان ممکن از مهمترین دغدغه‌های مسئولان استانی است و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد افزود: هم اکنون 140 قرارداد در قالب 80 پروژه با اعتباری افزو.ن بر یک هزار و 100 میلیارد ریال در حوزه آب و فاضلاب استان در دست اجرا داریم.

  لدنی‌نژاد خاطرنشان کرد: پروژه ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر باشت و تامین آب شرب شهرهای باشت و بوستان در دهه فجر امسال با حضور مسئولان کشوری و استانی کلنگ زنی شد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir