آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۴۸۷۱ انتشار : ۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳

  سلیمانی: فینال لیگ برتر فوتسال آقایان در سالن نقش جهان برگزار می شود

  کاظم سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برگزاری فینال لیگ برتر بانوان که امروز بین تیم های نامی نو و مس رفسنجان در اصفهان برگزار شد گفت: من به اتفاق جناب کفاشیان در اصفهان حضور داشتیم و از نزدیک شاهد بازی فینال لیگ برتر فوتسال بانوان بین تیم‌های نامی نو و مس رفسنجان بودیم.

  وی در ادامه‌گفت : بازی امروز در سالن نقش جهان اصفهان برگزار شد و در کل میزبان خوبی را از اصفهانی‌ها شاهد بودیم در این بازی تیم نامی نو توانست ۴ بر صفر مس رفسنجان شکست دهد و قهرمان لیگ برتر بانوان شود.

  دبیر کمیته فوتسال در پاسخ به سوالی که آیا این موضوع صحت دارد که فینال لیگ برتر فوتسال آقایان در اصفهان برگزار نمی شود گفت: خیر این بازی قطعا در اصفهان برگزار می شود و با توجه به بازی برگشت مرحله پایانی پلی اف لیگ برتر فوتسال گیتی پسند میزبان است.

  سلیمانی افزود : کمیته فوتسال با توجه به حساسیت‌های بازی گیتی پسند و مس سونگون و استقبال از این بازی که قهرمان لیگ برتر فوتسال در سال ۹۷ ۹۶ مشخص می شود از مسولین ورزشی اصفهان درخواست کردیم که بازی پایانی تیمهای گیتی پسند و مس سونگون را با توجه به حساسیتهای که در این بازی وجود دارد در سالن نقش جهان برگزار شود.

  انتهای پیام/ک

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :اصفهان اصفهان