آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۴۹۴۰ انتشار : ۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۵

  سری A1 والیبال ایتالیا| طلسم یاران میرزاجان‌پور شکست/ باخت سنگین ورونا در خانه

  تیم‌ کاستلانا در بیست و دومین دیدار خود در سری A1 والیبال ایتالیا به نخستین پیروزی خود رسید.
  - اخبار ورزشی -

  به گزارش ذاکرنیوز، تیم کاستلانا که در این فصل از سری A1 ایتالیا، مجتبی میرزاجان پور را در اختیار دارد در هفته نهم دور برگشت لیگ ایتالیا با نتیجه 3 بر 2 میهمان خود لاتینا را در سالن «پالافلوریو» شهر «باری» شکست داد و نخستین پیروزی فصل را به دست آورد. میرزاجان‌پور 18 امتیاز در این بازی به دست آورد ولی تیمش با یک پیروزی و 21 شکست، همچنان قعرنشین مطلق لیگ است.

  در بازی دیگری که در سالن «کندی آره‌نا» شهر مونزا برگزار شد، تیم میزبان در 3 ست متوالی از پروجا شکست خورد. امیر غفور، مثل بازی‌های گذشته، بازیکن ثابت مونزا بود و 7 امتیاز برای تیمش کسب کرد. مونزا با 10 پیروزی، 12 شکست و 30 امتیاز، تیم هشتم جدول است.

  سری A1 والیبال ایتالیا|مونزا برد/ شکست کاستلانا با امتیازات میرزاجان‌پور + تصاویر

  تیم سیه‌نا نیز که سعید معروف را به عنوان پاسور و کاپیتان در اختیار دارد در ادامه روند ناکامی‌های خود با نتیجه 3 بر یک از «لوبه چیویتانووا» شکست خورد. معروف یک و یوکی ایشیکاوا 14 امتیاز برای سیه‌نا کسب کردند. عثمانی خوانتورنا نیز 23 امتیاز برای لوبه به دست آورد. سیه‌نا با 2 پیروزی، 20 شکست و 13 امتیاز، تیم سیزدهم جدول است.

  در آخرین بازی که در سالن AGSM شهر ورونا برگزار شد، تیم میزبان که 2 ملی پوش ایرانی در اختیار دارد، متحمل شکست سنگینی مقابل میهمان خود میلانو شد. شاگردان نیکولا گربیچ این بازی را 24 بر 26، 15 بر 25 و 19 بر 25 واگذار کردند. جواد معنوی‌نژاد، 4 امتیاز برای ورونا کسب کرد و مرتضی شریفی نیز که تنها در ست دوم به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد،‌ امتیازی به دست نیاورد. ورونا با 13 پیروزی، 9 شکست و 37 امتیاز در مکان ششم جدول لیگ است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال والیبال