آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۵۰۱۰ انتشار : ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

  یادواره 504 شهید خیابان چهارمردان قم برگزار شد

  یادواره 504 شهید خیابان چهارمردان قم با سخنرانی سردار قاآنی جانشین فرمانده سپاه قدس در مسجد چهارمردان قم برگزار شد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قم، یادواره 504 شهید خیابان چهارمردان قم با مداحی علی مالکی نژاد و سخنرانی جانشین فرمانده سپاه قدس امشب در مسجد چهارمردان قم برگزار شد.

  خیابان چهارمردان قم از اصلی‌ترین محلات قم بوده که نقش محوری در انقلاب اسلامی داشته است، این محله شهیدان زیادی را در دوران مبارزه با رژیم ستم‌شاهی و هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

  در این مراسم جانشین فرمانده سپاه قدس، بیانیهگام دوم رهبر معظم انقلاب را یکی از مهم‌ترین پیام‌های چهل‌ساله انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: امسال ازاین‌جهت تغییراتی نسبت به سال‌های گذشته داشته‌ است، امسال با وجود کمبود امکانات، تحریم‌ها و خباثت‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی وارد دهه پنجم انقلاب شده‌ایم.

  همدان| یادواره شهدای شهر ماماهان برگزار می‌شودیادواره شهدای "انجلاس" و کوی "پردیس" در همدان برگزار می‌شوددهمین یادواره شهدای منطقه گلستان اهواز برگزار می‌شود

  سردار اسماعیل قاآنی دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس را از بی‌نظیرترین دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: از زمان جنگ تابه‌حال بالاترین دستاورد جنگ انسان‌سازی بود، امام عظیم الشأن انقلاب، میدان جنگ را تبدیل به دانشگاه و تربیت انسان کرد و این‌ها دستاوردهای بزرگ جنگ است.

  وی با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی یکی از الگوهای مقاومت در جهان است،گفت: در دویست سال گذشته هر کشوری به ایران حمله کرده یک تکه را اشغال و از ایران جدا کرده است، در این دویست سال گذشته به دلیل وجود شاهان بی‌لیاقت ما مستعمره کشورهایی مثل انگلیس و پرتغال بوده‌ایم.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم