آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۷۲۶۲ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳
  مسؤول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان:

  ده هزار نهال به یاد 10 هزار شهید در شاهین‌شهر غرس شد

  رضا به گزارش ذاکرنیوز از شاهین‌شهر، احسان الله رضاپور صبح امروز در مراسم غرس نهال در شاهین‌شهر اظهار کرد: ده هزار نهال زیتون و پسته به یاد ده هزار شهید انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، مدافع حرم و شهدای حافظ امنیت حادثه تروریستی محور خاش – زاهدان در هفته منابع طبیعی در اردوگاه فرهنگی قدس شاهین‌شهر غرس شد.

  مسؤول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان افزود: بسیج سازندگی اصفهان با اجرای طرح‌های متعدد بیابان‌زدایی رتبه نخست کشوری را در این خصوص امسال کسب کرده است؛ 300هکتار از بیابان‌های این استان در مناطق فسارون و پروانه برخوار امسال زیر کشت گیاهان مقاوم در مقابل کم‌آبی رفته است.

  وی ادامه داد: بسیج سازندگی استان درمجموع در سطح 12هزار هکتار از مناطق بیابانی و کانون‌های ریز گرد استان اصفهان را در سال‌های اخیر نهال‌کاری کرده است.

  رضاپور اظهار داشت: بسیجیان پس از احداث کانال 100 کیلومتری انتقال پساب تصفیه‌شده، افزون بر 2 میلیون و 200 هزار نهال در کانون‌های ریز گرد اطراف اصفهان کاشتند.

  مسؤول بسیج سازندگی سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان مشارکت بسیجیان  و پاسداران سپاه صاحب‌الزمان را در کمک به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه یادآوری کرد  که توانستند سریع‌ترین خدمات اسکان موقت و دائم را برای روستائیان حادثه‌دیده این استان انجام دهند.

  رضاپور اضافه کرد بسیجیان همچنین امسال در طرح‌های مقابله با بیماری آنفلوانزای دامی و بیماری سالک با دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان مشارکت کردند.

  به گزارش ذاکرنیوز، در این مراسم حجت‌الاسلام مرتضی ملکیان امام‌جمعه شاهین‌شهر در سخنانی با اشاره به روایات رسول گرامی اسلام(ص) و ائمه معصومین(ص) نهال‌کاری و محافظت از درختان را از اعمال نیکویی برشمرد که نزد پروردگار متعال ثواب بسیاری دارد.

  انتهای پیام/63098/م20/

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :اصفهان اصفهان