آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۴۷۸۸۵ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲
  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم مطرح کرد

  توزیع 160 تن گوشت و 110 تن مرغ در قم /مرخصی نوروزی مدیران لغو شد

  به گزارش ذاکرنیوزداد غضنفری ظهر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به لزوم توزیع بیشتر گوشت در استان قم اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که سهمیه بیشتری از گوشت را به استان جذب کنیم، باید توزیع گوشت در قم به گونه ای باشد که به جامعه هدف برسد.

  وی ادامه داد: توزیع گوشت در استان قم باید با هدف تکریم مردم بدون ایجاد صف صورت بگیرد و بر روی نحوه توزیع این گوشت هم باید نظارت لازم صورت بگیرد.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم افزود: از این به بعد در جلسات کارگروه تنظیم بازار استان، معاون دادستان قم حضور پیدا می‌کند، باید در این کارگروه شاهد هم افزایی مدیران با یکدیگر باشیم.

  غضنفری تغییر در نحوه توزیع گوشت را ضروری دانست و تصریح کرد: با شیوه کنونی گوشت به دست مصرف کننده واقعی نمی‌رسد و به این دلیل پیشنهاد توزیع هدفمند گوشت از طریق تعاونی‌ها به جامعه هدف را دادیم تا عدالت در این زمینه را شاهد باشیم.

  وی ادامه داد: توزیع گوشت و مرغ به صورت مجانی به مددجویان کمیته امداد استان قم با تخصیص اعتبار از سوی این نهاد صورت گرفت.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم افزود: گران فروشی معلول گرانی است و با فرآیند نظارت از واردات نهاده‌های دامی تا رسیدن این نهاده‌ها به دست مرغداران، نباید شاهد گرانی در زمینه نهاده‌های دامی در استان باشیم.

  غضنفری تلاش برای کاهش قیمت مرغ در استان قم را ضروری دانست و تصریح کرد: باید گام به گام شاهد کاهش قیمت مرغ در استان باشیم، نباید بر روی تصمیمات غلط گذشته اصرار داشته باشیم، مدیران به ریشه یابی مشکلات بپردازند و از فرافکنی و توجیه خودداری کنند.

  وی ادامه داد: قیمت تعیین شده از سوی دولت برای هر کیلو مرغ 11 هزار و 500 تومان است و بالاتر از آن گران فروشی است، برای رسیدن به قیمت مرغ در استان قم به قیمت مصوب دولت، تلاش کنیم.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم با اشاره به اینکه 160 تن گوشت و 110 تن مرغ از 25  اسفندماه در شب عید وارد بازار قم می‌شود افزود: دادستانی آماده برخورد قاطع با متخلفین در استان قم آماده است.

  غضنفری با اشاره به فعالیت نانوایی‌های استان قم اظهار کرد: 29 نانوایی در هسته مرکزی شهر قم برای پخت نان جهت تامین نیازهای مسافران در ایام نوروز آماده هستند و آرد مورد نیاز برای این نانوایی‌ها تخصیص پیدا کرده است.

  وی ادامه داد: 700 تن پرتقال و 350 تن سیب برای تامین نیاز میوه شب عید مردم استان قم تامین شده است و این میوه به زودی در استان توزیع می‌شود. سال گذشته توزیع میوه شب عید در قم به خوبی صورت گرفت و امسال این کار با جدیت صورت خواهد گرفت، قیمت این میوه 15 درصد کمتر از قیمت بازار خواهد بود.

  معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم خاطرنشان کرد: مرخصی‌های مدیران استان در ایام نوروز لغو شده است و آن‌ها حق خروج از استان را ندارند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم