آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۴۷۶۱ انتشار : ۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵
  مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان:

  شمار مسافران نوروزی ستاد اسکان فرهنگیان به 155 هزار نفر رسید

  به گزارش ذاکرنیوز از هرمز، موسی دادی‌زاده سرخایی عصر امروز در حاشیه بازدید از ستاد اسکان و اردوگاه در حال احداث این جزیره اظهار داشت: این تعداد گردشگر نوروزی در قالب 43 هزار خانوار است که با احتساب تعداد نفر روز در واقع شمار پذیرش ستادهای اسکان فرهنگیان هرمزگان به 464 هزار نفر روز رسیده است.

  وی ادامه داد: با توجه به شرایط نامساعد جوی و تداوم بارندگی‌ها در راستای همکاری با ستاد بحران استان، آموزش و پرورش همه ظرفیت‌های خود را پای کار آورده است و عوامل اجرایی ستادهای اسکان بدون وقفه در حال خدمات‌رسانی به گردشگران عزیز نوروزی هستند.

  وی با بیان اینکه برابر پیش‌بینی بیشترین حجم پذیرش مسافران نوروزی در نواحی یک و دو در شهرستان بندرعباس و شهرستان قشم است، خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش تقاضا برای اسکان در شهر بندرعباس و جزایر قشم و هرمز، توسعه امکانات و افزایش خدمات‌رسانی در این مناطق در دستورکار قرار گرفت و تا جاییکه امکان پذیرش فراهم بود نسبت به انجام آن اقدام شد.

  این مسؤول همچنین گفت: ناپایداری هوا، طوفان‌های دریایی و بارش های بعضا سیل آسا را مد نظر داریم و برابر اطلاعیه های ستاد بحران استان ضمن اطلاع‌رسانی به مسافران نسبت به افزایش ظرفیت‌های اسکان اقدام شد.

  به گفته دادی‌زاده، ناپایداری هوا در ایام تعطیلات و استمرار آن تقاضای اسکان در مراکز آموزش و پرورش را چند برابر کرده است و حتی فراتر از امکانات و ظرفیت‌های موجود همکاری لازم را با گردشگران نوروزی داشته‌ایم.

  مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در پایان تاکید کرد: با وجود همه تلاش‌ها برای  ارائه بهترین خدمات در ستادهای اسکان فرهنگیان قطعا نارسایی‌هایی نیز وجود داشته است که امیدواریم فرهنگی تنگناهای موجود را بر ما ببخشند و خاطره خوشی را در سفر به هرمزگان تجربه کنند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :هرمزگان هرمزگان