آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۸۰۱۷ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۲
  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان:

  10 تیم تخصصی هلال احمر استان زنجان به مناطق سیل زده اعزام شد

  شهرام میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار داشت: با هماهنگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور، امروز چهارشنبه 50 نفر از نجاتگران مجرب در قالب 10 تیم تخصصی امداد و نجات از استان زنجان به استان سیل‌زده لرستان اعزام شدند.
  مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره تجهیزات همراه این تیم‌های اعزامی، افزود: این تیم‌ها تجهیزاتی همچون لجن‌کش، پمپ‌های روبین، الکتروپمپ، اسپیکو همراه دارند.
  وی به اقدامات انجام شده در استان در پی بارش‌های چند روز گذشته نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به هشدارهای هواشناسی مبنی بر بارش‌های سنگین در روزهای گذشته، همچنان امدادگران این جمعیت برای کمک‌رسانی در آماده باش هستند.
  میرزایی اضافه کرد: شناسایی نقاط آسیب پذیر در زمینه سیل و آب گرفتگی در استان و تعیین تیم‌هایی مشخص در محل‌های حادثه‌خیز برای کمک به شهروندان در صورت بروز حادثه از جمله تمهیدات این جمعیت در چند روز اخیر بود.
  گفتنی است : 18 پایگاه امداد و نجات ثابت و موقت این جمعیت در قالب طرح ملی امداد و نجات نوروزی 98 در جاده‌های صعب العبور و گردنه‌های استان برای هرگونه عملیات و پاسخگویی به حوادث و سوانح در آماده باش کامل هستند.

  انتهای پیام/73004/ق

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :زنجان زنجان