آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۸۱۰۰ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۷

  قرارگاه حضرت معصومه قم برای کمک به مردم پلدختر تشکیل شد

  فرمانده سپاه امام علی ابن ابی طالب(ع) قم گفت: قرارگاه حضرت معصومه(س) توسط سپاه این استان در پلدختر به منظور کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده تشکیل شد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قم، به نقل از روابط عمومی سپاه قم، سردار سید محمد تقی شاهچراغی اظهار داشت: سپاه امام علی بن ابی طالب(ع) با تشکیل قرارگاه حضرت معصومه(س) برای کمک‌رسانی به اهالی منطقه عمومی پلدختر و نیز اعزام گروه‌های جهادی استان به این منطقه اقدام کرده است.

  وی افزود: شهروندان قمی می‌توانند امکانات گرمایشی و سرپناهی مانند چادر، پتو، لباس گرم و مواد غذایی را به پایگاه‌های جمع‌آوری تحویل دهند.

  قم به عنوان معین استان لرستان در سیل اخیر تعیین و شماره حساب 3810-36-11503434-005 بانک انصار نیز به نام سازمان بسیج سازندگی قم جهت واریز کمک‌های نقدی به سیل‌زدگان اعلام شده است.

  خدمات رسانی گروه جهادی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل در مناطق سیل زده به روایت تصویرلرستان| برق تمام روستاهای سیل‌زده کوهدشت وصل شدسیل بندهای سوسنگرد تقویت شدند؛ در صورت نیاز آماده تخلیه مناطق سیل‌زده هستیم

  بر اثر سیل روز دوشنبه 12 فروردین در لرستان رودخانه‌های این استان در شهرستان‌های مختلف طغیان و سد مروک درود نیز سرریز کرد، ستاد مدیریت بحران لرستان قبل از وقوع سیل اطلاع‌رسانی وسیعی را انجام داد و به صدها هزار نفر از اهالی هشدار داده شد منزل خود را ترک کنند.

  اکنون برق، آب و گاز بسیاری از مناطق شهری و روستایی قطع شده، پل‌های بسیاری در مسیرهای اصلی و فرعی فروریخته و بسیاری از روستاهای سیل‌زده از جمله در شهرستان پلدختر، دلفان، الیگودرز و دوره چکنی راه دسترسی ندارند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم لرستان