آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۸۲۳۵ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۲
  فارس گزارش می‌دهد

  استانی با ضعیف‌ترین تجهیزات اداری در کشور

  به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، استفاده نادرست و گاها فرا قانونی و به عبارت بهتر غیر قانونی از تجهیزات و وسایل و ماشین‌آلات اداری و به عبارتی بیت‌المال در استان کهگیلویه و بویراحمد موضوع جدید و تازه‌ای نیست که روی آن مانور داد.

  استفاده نادرست از لوازم و تجهیزات اداری در استان به گونه‌ای بوده که در حال حاضر بسیاری از ادارات از کمترین تجهیزات برخوردار هستند و نمونه آن ماشین‌آلاتی است که در مواقع بحرانی به کل نایاب است.

  در بارندگی‌ها و سیل‌ها و زلزله‌ها و سقوط هواپیما به خوبی و به عیان چنین وضعیتی قابل مشاهده است به نحوی که حتی شهرداری‌های استان برای انجام کارهای ضروری خود از جمله برف روبی از کمترین ماشین‌آلات برخوردار هستند.

  این نداشتن‌ها که بیشتر به دلیل بد استفاده کردن از وسایل است از یک سو و همچنین پنهان کردن تجهیزات و ماشین‌آلات در مواقع اضطراری و بحرانی از سوی دیگر باعث شده تا در سر بزنگاه‌ها با بزرگترین مشکل روبرو شویم.

  همان گونه که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یکی از نشست‌های ستاد بحران استان در بحبوحه سیل‌های اخیر اظهار کرد: در استان بعضی‌ها فکر می‌کنند که تجهیزات اداری ارث پدریشان است و در موقع نیاز آن‌ها را پنهان می‌کنند.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در همین نشست از معاون عمرانی خود گلایه‌مند بود که چرا لیست تجهیزات و ماشین‌آلات استان را تهیه نکرده است چرا که در صورت وجود چنین لیستی مسؤولان دستگاه‌های مختلف نمی‌توانند قایم باشک بازی در آورند.

  به گزارش ذاکرنیوز در بحران‌های اخیر استان از جمله سقوط هواپیما در 29 بهمن سال 96 و همچنین زلزله 12 اردیبهشت سال 97 و سیل و بارندگی‌های فروردین سال 98 مشخص شد که اولا استان از نظر تجهیزات در بدترین شرایط ممکن به سر می‌برد و دوم این که مدیران در مواقع نیاز همین وسایل و تجهیزات موجود را نیز مخفی می‌کنند که باید فکری به حال این مشکل بزرگ شود.

  انتهای پیام/82009

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir