آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۸۳۶۳ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶
  زنده/ سپیدرود 0 – ذوب‌آهن 0

  طغیان سپیدرود بی‌اثر در فوران ذوب

  به گزارش ذاکرنیوز از رشت، دو تیم فوتبال سپیدرود رشت و ذوب‌آهن اصفهان از هفته بیست و چهارم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت 18:45 روز پنجشنبه پانزدهم فروردین‌ماه در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند.

  داور: موعود بنیادی‌فر

  کمک‌ها: مهدی الوندی، امیررضا ماهانی و رضا قیّم

  داوران پشت دروازه: حسین زیاری و حسین زمانی

  ناظر داوری: ابراهیم میرزابیگی

  ترکیب تیم فوتبال سپیدرود رشت:

  ایمان صادقی، لوکا نوزادزه، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، محمدرضا مهدوی، محمد بلبلی، هومن ربیع‌زاده، مهرداد بایرامی، مهدی محمدیاری، میلاد قربانزاده و ابراهیم لطفی.

  سرمربی: نادر دست‌نشان

  ترکیب تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان:

  رشید مظاهری، وحید محمدزاده، نیما طاهری، مسعود ابراهیم‌زاده، میلاد فخرالدینی، علیرضا چراغعلی، زبیر نیک‌نفس، محمدرضا عباسی، ماریون سیلوا، ارسلان مطهری و کریستین اوساگوانا.

  سرمربی: علیرضا منصوریان

  کوره ذوب‌آهن، گداختن را از سر گرفته و افتان‌وخیزان در کمرکش جدول لیگ برتر بالا می‌آید! در آن‌سو، سپیدرود برای باز نگاه‌داشتن راهش به دریای لیگ برتر نیازمند سیلابی شدن است؛ نه از جنس سیلاب‌های خانمان‌برانداز این روزها! صدالبته سیلابی از جنس زایش و زنده‌ماندن؛ در هفته‌های حساس پایانی لیگ برتر، آب‌وآتش به مصاف هم می‌روند.

  سپیدرود رشت روزهای ناامیدکننده‌ای را سپری می‌کند، باخت پشت باخت! تساوی‌هایی که کم از باخت نداشته و آخرینش در برابر دیدگان بیش از سه هزار تن از هواداران مشتاق در ورزشگاه سردار جنگل مقابل پیکان رقم خورد، تنها نکته امیدوارکننده در اردوی سپیدرودی‌ها میل به بازگشت بوده است.

  در سوی مقابل پسران سبزپوش دیار زاینده‌رود این روزها سرمست‌تر از برهه دیگری در لیگ یکه‌تازی می‌کنند، ذوبی‌ها چونانکه زاینده‌رودشان سیراب از نزول رحمت الهی شده با عطشی سیری‌ناپذیر در لیگ، امتیازات را یکی پس از دیگری درو کرده و خود را از قعر جدول جدا کردند.

  در دقایق نخستین مسابقه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداده و دو تیم سعی در ارائه یک بازی مالکانه داشتند، نخستین موقعیت جدی مسابقه در دقیقه 16 مسابقه برای ذوب‌آهن ایجاد، ضربه ایستگاهی زبیر نیک‌نفس با واکنش ایمان صادقی مواجه شد.

  در ادامه ذوبی‌ها بازی را در دست گرفته و به‌خوبی بازی را اداره کردند، تملک شاگردان منصوریان بر توپ و میدان در 30 دقیقه ابتدایی مسابقه ثمری برای این تیم نداشته و هیچ‌یک از دو تیم موفق به خلق موقعیت جدی بر روی دروازه رقیب نشدند، مهم‌ترین اتفاق مسابقه در 30 دقیقه ابتدایی، تعویض اجباری ذوبی‌ها بوده و قاسم حدادی‌فر جایگزین محمدرضا عباسی شد.

  15 دقیقه پایانی نیمه نخست با حملات تیم میزبان و ضدحملات سپیدرودی‌ها همراه بود، حملات و ضدحملاتی که بی‌ثمر بوده و دو تیم در پایان با تساوی بدون گل زمین مسابقه را ترک کردند.

  به‌روزرسانی می‌شود...

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir