آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۸۳۹۹ انتشار : ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۴

  مدارس مناطق سیل‌زده مازندران پاکسازی شد

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به شروع کلاس درس دانش‌آموزان مدارس سیل‌زده استان همانند سایر دانش‌آموزان مازندران در روز شنبه 17 فروردین گفت: مدارس مناطق سیل‌زده مازندران از گل و لای پاکسازی شد.
  - اخبار استانها -

  عسگری نیکزاد در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در ساری اظهار داشت: تمامی مدارس مازندران از شنبه 17 فروردین ماه فعال بوده و دانش آموزان روانه کلاس درس می‌شوند.

  وی افزود: با توجه به اینکه دبیرستان الزهرازیرآب، 180 انش‌آموز دارد، مدرسه فیضیه به عنوان مدرسه جایگزین در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

  مدیرکل آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: به دلیل اینکه حیاط و محوطه ساختمان توسط سیل از بین رفته و احتمال ریزش ساختمان وجود دارد و با وسایل مکانیکی و مهندسی در حال بررسی وضعیت ساختمان هستیم و در صورت احیا از آن در مسائل اداری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

  رانش زمین تعدادی از مدارس کالپوش را تخریب کرد؛ مدرسه جایگزین تعیین شد55 مدرسه با 140 کلاس درس در سیل لرستان تخریب کامل شده‌اند108 مدرسه در سیلاب مازندران تخریب شدند

  وی با بیان اینکه در تمامی مدارس سم‌پاشی انجام و کلاس‌ها از گل و لای پاکسازی شده است، گفت: مدارس نکا و ناحیه یک ساری و یک روستای بهشهر نیز دچار آبگرفتگی شده بود که گل و لای آنها نیز پاکسازی شد.

  مازندران دارای شش هزار واحد آموزشی و 580 هزار دانش آموز است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir