آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۹۰۰۸ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵

  امام جمعه کرمان: حضور مردم برای کمک به سیل‌زدگان مهمترین نکته حادثه سیل اخیر در کشور است

  امام جمعه کرمان با بیان اینکه نزول باران جای شکرگذاری دارد اما مدیریت آن لازم بود گفت: مهمترین نکته حوادث سیل اخیر نزدیک شدن مسئولان و مردم به هم است و می‌بینیم که مردم چگونه در کنار مسئولان به کمک حادثه‌دیدگان می‌شتابند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی صبح امروز در دیدار نوروزی با جمعی از مدیران، معاونان و کارکنان دستگاه‌های اجرایی استان کرمان با تبریک سال نو و فرا رسیدن ماه شعبان اظهار داشت: بهترین کلمات، کلمات معصومین(ع) است و باید تلاش کنیم تا در زندگی با تاسی به سیره معصومین(ع) در مسیر درست قدم برداریم.

  وی با بیان اینکه انسان چیزهایی دارد که سعی می‌کند آنها را حفظ کند و چیزهایی را که ندارد به‌دست آورد افزود: در روایتی از معصوم آمده که ایمان بر دو پایه صبر و شکر است و انسان باید بر چیزهایی که ندارد صبر داشته باشد تا به آنها برسد و همچنین باید شکرگذار نعمت‌هایی باشد که به آنها رسیده است.

  امام جمعه کرمان با آرزوی اینکه سال 98 سال بسیار خوبی برای ملت ایران و مردم استان کرمان باشد گفت: امیدواریم در این سال با حفظ دارایی‌ها بتوانیم دستاوردهای خوبی داشته باشیم که همان ایمان است.

  فرانسه برای سیل‌زدگان ایران کمک می‌فرستدهمدان| جبران خسارت‌های ناشی از سیل در قانون پیش‌بینی شده استانجام 105 سورتی پرواز توسط بالگردهای هوانیروز سپاه در مناطق سیل‌زده

  وی با اشاره به حوادث سیل در برخی نقاط کشور از مشارکت و همکاری مردم در سراسر کشور در کمک به سیل‌زدگان گفت و تصریح کرد: مهمترین نکته این حوادث نزدیک شدن مسئولان و مردم به هم است و می‌بینیم که مردم چگونه در کنار مسئولان به کمک حادثه‌دیدگان می‌شتابند.

  علیدادی‌سلیمانی با بیان اینکه انسان در هر صورت باید شاکر خداوند باشد و هر اتفاقی حکمت خداوند است خاطرنشان کرد: نزول باران بی‌نظیر بود و جای شکرگذاری دارد اما مدیریت آن لازم بود که امیدواریم در آینده این اتفاق انجام شود.

  وی با اشاره به اینکه سال 98 نشان داده که سالی پر از نعمت‌های الهی است و باران الهی بیانگر این نکته است گفت: در این سال باید با یک مدیریت جدی و اتحاد و همدلی مشکلات کشور را برطرف کرد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان کرمان