آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۹۱۲۹ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲

  حمایت از رونق تولید داخلی منجر به گردش چرخ اقتصاد کشور می‌شود

  رئیس کل دادگستری قزوین گفت: همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانیم چون حمایت از تولید توان و ظرفیت داخلی موجب رونق و گردش چرخ اقتصاد شده و کاهش بسیاری از معضلات و اسیب های اجتماعی را در پی دارد.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قزوین، حجت الاسلام والمسلمین نورالله قدرتی در آئین آغاز سال کاری جدید که در سالن عدالت دادگستری قزوین برگزار شد، اظهار داشت: از زحمات همه شما همکاران قضایی و اداری در سال گذشته تقدیر و تشکر می کنم که با تلاش و کوشش کارنامه قابل قبولی را برای دادگستری استان به ارمغان آوردید و آرامش و امنیت موجود که در استان حاکم است ثمره تلاش های مضاعف و جدیت شما در عرصه های گوناگون است.

  وی افزود: امیدوارم سال جدید نیز همانند گذشته با گام هایی استوار در جهت احقاق حق و تحقق عدالت و همچنین خدمت رسانی مطلوب تر و دقیق تر به مردم شریف استان حرکت نمایید و در این مسیر از همه توان و ظرفیت فردی و سازمانی به خوبی استفاده نمایید.

  مقام ارشد قضایی استان خاطر نشان کرد: یکی از راه های جذب رحمت الهی خدمت به مردم است چرا که رافت به خلق خدا رضایت الهی را در پی خواهد داشت و باید دست در دست هم دهیم و بزرگترین خدمت که همان خدمتگذاری به مردم است را به شایستگی ادا کنیم.

  عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: مبارزه با رانت‌خواری‌ در ادارات شرط تحقق رونق تولید استارائه راهکارهای اجرایی‌ شعار "رونق تولید" در اولویت قرار گیردضرورت مهندسی مجدد اقتصاد برای رونق تولید

  رئیس کل دادگستری استان قزوین در ادامه تصریح کرد: هر چه بیشتر به مردم خدمت کنیم، مردم به نظام دلگرم تر خواهند شد و باید همواره این موضوع را در خاطر داشته باشیم که مدارا کردن با مردم امر مهمی است و ما باید در مقابل مردم امانتدار باشیم.

  قدرتی گفت: شرایط اقتصادی کشور بسیار حساس است و دشمن در مقابله با نظام اسلامی جنگ اقتصادی را در پیش گرفته است و با تحریم ها و توطئه های گوناگون به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب است و باید در این شرایط بسیار هوشیار باشیم و بهترین راه مقابله با هجمه ها و توطئه های دشمن تقویت و حمایت از تولید، صنعت و توان داخلی کشور است.

  این مقام قضایی استان اظهار داشت: انتخاب شعار "رونق تولید" از سوی رهبر فرزانه انقلاب بسیار آگاهانه و در راستای حمایت همه جانبه مسئولان و مردم از صنعت و تولید داخلی است و همه باید برای تحقق آن به میدان بیایند و این امر نیازمند عزمی ملی و روحیه ای جهادی است.

  قدرتی خاطرنشان کرد: امیدواریم با تلاش مضاعف مردم و مسئولان شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" نامگذاری شد، تحقق یابد و دستگاه قضایی استان نیز در جهت تحقق شعار سال تمام تلاش خود را همانند گذشته به کار خواهد گرفت و در این مسیر نیز آمادگی کامل را داریم.

  رئیس کل دادگستری قزوین در پایان افزود: همه باید تحقق شعار سال را برای خود یک تکلیف شرعی بدانیم چون حمایت از تولید توان و ظرفیت داخلی موجب رونق و گردش چرخ اقتصاد خواهد شد و این امر کاهش بسیاری از معضلات و اسیب های اجتماعی را در پی خواهد شد و این موضوع از اولویت های اصلی دستگاه قضایی می باشد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قزوین قزوین قزوین