آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۹۲۴۲ انتشار : ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴

  همدری مردم همدان با حادثه‌دیدگان؛ تنها در یک ستاد 185 میلیون تومان کمک جمع‌آوری شد

  مسئول ستاد مردمی جمع‌آوری کمک برای مناطق حادثه‌دیده در ‌همدان گفت: نزدیک به 185 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم همدان برای هم‌وطنانشان در گلستان و لرستان به این ستاد تحویل داده شد.
  - اخبار استانها -

  محمود احدیان در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در همدان اظهار داشت: ستاد مردمی جمع‌آوری کمک برای مناطق حادثه‌دیده بر اثر سیل، بلافاصله پس از ابلاغ پیام مقام معظم رهبری مبنی بر کمک به مردم حادثه‌دیده از شامگاه 3 فروردین در حسینیه امام خمینی(ره) همدان تشکیل‌شده و از .آن زمان تاکنون فعالیت می‌کند.

  وی افزود: این ستاد به‌طور 24 ساعته کمک‌های مردمی را دریافت کرده و پس از جمع‌آوری به سپاه استان تحویل داده تا به همراه کمک‌های اهدایی به پایگاه‌ها و نواحی مقاومت بسیج به مناطق حادثه‌دیده ارسال شود.

  احدیان اعلام کرد: از ابتدای تشکیل ستاد تاکنون نزدیک به 185 میلیون تومان به‌صورت نقدی و غیر نقدی از طرف مردم برای کمک به استان‌های حادثه‌دیده بر اثر سیلاب در شمال کشور و لرستان به ستاد مردمی اهدا شده است.

  وی گفت: از این مبلغ نزدیک به 35 میلیون تومان نقدی و بقیه غیر نقدی بوده که شامل مواد غذایی، ظروف آشپزخانه، 2 هزار دست لباس، اقلام بهداشتی، 200 تخته پتو، وسایل گرمایشی و آب معدنی بوده است.

  نماینده ولی‌فقیه در استان همدان مردم را برای کمک به سیل‌زدگان فراخواند مردم همدان به یاری حادثه دیدگان شتافتندهمدردی مردم شهرهای مختلف استان همدان با سیل‌زدگان گلستان

  احدیان بیان کرد: به جز ستاد مرکزی واقع در حسینیه امام(ره)، شعبه‌های دیگر ستاد در میدان امامزاده عبدالله(ع)، آرامگاه بوعلی و دفتر کمک به جبهه مقاومت واقع در پیاده راه امام خمینی(ره) حد فاصل خیابان تختی و شهدا آماده دریافت کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده است.

  وی گفت: کمک‌های جمع‌آوری شده در روزهای نخست به گلستان ارسال شد، اما پس از وقوع سیلاب در استان لرستان، اکنون بیشتر کمک‌ها به این منطقه ارسال می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir