آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۵۹۵۵۵ انتشار : ۱۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۵

  محور گمیشان به آق‌قلا همچنان مسدود است؛ جاده خوش ییلاق بازگشایی شد

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان با بیان اینکه جاده‌های مناطق سیل‌زده اغلب بازگشایی شده‌اند، گفت: تنها جاده‌ در مناطق سیل‌زده که هنوز بازگشایی نشده و نیاز به پل‌سازی دارد، محور گمیشان به آق‌قلا است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از گرگان، مهدی میقانی ظهر امروز درجمع خبرنگاران اظهارداشت: در مناطق سیل‌زده استان بسیاری از جاده‌ها تخریب و دچار خسارت شد. همچنین در برخی محورها نیز برای عبور عرضی آب بخش‌هایی از جاده‌ها برش داده شده است.

  وی افزود: برخی از این نقاط با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ترمیم شده و اقدامات ایمن‌سازی ادامه دارد.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بیان داشت: تنها جاده‌ در مناطق سیل‌زده که هنوز بازگشایی نشده و نیاز به پل‌سازی دارد، محور گمیشان به آق‌قلا است.

  29 جاده کشور امروز مسدود استراه مسدودشده محور ایلام ــ مهران به‌زودی بازگشایی می‌شودبرخی از محورهای مواصلاتی گلستان همچنان مسدود است

  وی گفت: بخشی از این محور از سوی نیروهای سپاه در دست ترمیم قرار دارد و دو نقطه نیز از سوی راهداری لوله‌گذاری و پل‌سازی می‌شود.

  میقانی درباره وضعیت محور اصلی گرگان به آق‌قلا افزود: بخشی از این محور همچنان دچار آب‌گرفتگی است؛ با اینحال تردد برای خودروهای امدادی و خدمات‌رسان برقرار شده است اما هنوز از ایمنی کامل برخوردار نیست.

  وی در ادامه به بازگشایی محور خوش ییلاق اشاره کرد و گفت: محور ترانزیتی آزادشهر به شاهرود ( خوش ییلاق) امروز به صورت رسمی بازگشایی شده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :گلستان گلستان