آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۰۳۰ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

  استاندار مرکزی: بار دیگر صدای رسوایی ‌آمریکا ‌به گوش جهانیان می‌رسد‌

  استاندار مرکزی گفت: این اقدام آمریکا یک بار دیگر نشان می‌دهد که ندای جمهوری اسلامی ایران ندای کاملا برحقی است و آنچه را که ما امروز شاهد هستیم، یک بی‌عدالتی و هرج و مرج در نظام جهانی موجود است.
  - اخبار استانها -

  سیدعلی آقازاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ذاکرنیوز در ساوه، با اشاره به رفتار آمریکا مبنی بر معرفی سپاه به عنوان تروریسم اظهار داشت: در سلسه اشتباهات استراتژیک آمریکا و رژیم ترامپ، این کار آنها هم جنبه کاملا تشریفاتی و نمایشی دارد، هیچ نوع اقدامی و هیچ نوع حرکتی که آمریکا بخواهد بیشتر از آنچه که تا امروز بر علیه مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی و نهادهای انقلابی مانند سپاه داشته باشد، هیچ کار دیگری نمی‌تواند بکند و اینکه هر اهرمی را و هر حربه‌ای را که تا امروز داشته استفاده کرده است.

  وی افزود: اعلام اینکه یک نهاد انقلابی در ایران از طرف آمریکا در لیست تروریستی باشد برای ما می‌تواند یک امتیازی باشد، از این منظر که نهادهای انقلابی ما مانند سپاه هر کاری که می‌کنند دقیقا بر ضد سیاست‌های استکباری است که رژیم ترامپ دارد.

  استاندار مرکزی تصریح کرد: بنابراین به اعتقاد بنده این اشتباهی است که آمریکا کرده و درراستای سلسه اشتباهاتی که در زمان روی کار آمدن ترامپ انجام می‌دهد، این هم یکی از اشتباهات بزرگ آنها است و به طور حتم نه تنها هیچ سودی برای آنها ندارد بلکه از سوی کشورهای به اصطلاح هم‌پیمان آنها هم مورد استهزاء، تمسخر و تحفیر قرار می‌گیرد.

  آقازاده بیان کرد: از سویی اقداماتی هم که جمهوری اسلامی ایران می‌تواند انجام دهد اقدام متقابل بوده و این حق مسلم هر نظامی است که مورد تهاجم قرار می‌گیرد که اقدام متقابل و مقابله به مثل هم انجام دهد، این کار را هم به طور حتم مسئولان بلندپایه جمهوری اسلامی ایران انجام می‌دهند.

  سخنگوی شورای عالی امنیت ملی: «شهوت اول بودن» ترامپ‌ را به مرز جنون رسانده استجهاد اسلامی: تصمیم آمریکا علیه سپاه ادامه سیاست‌های خصمانه واشنگتن استحزب الله عراق: سپاه پاسداران در کنار ملت‌های منطقه ایستاده است

  وی ادامه داد: این اقدام آمریکا یک بار دیگر نشان می‌دهد که ندای جمهوری اسلامی ایران ندای کاملا برحقی است و آنچه را که ما امروز شاهد هستیم، یک بی‌عدالتی و هرج و مرج در نظام جهانی موجود است.

  استاندار مرکزی عنوان کرد: امیدواریم با اقدامات احمقانه‌ای که آنها انجام می‌دهند به طور حتم بیش از گذشته آبرویشان می‌رود، دستشان رسواتر و افکار آنها برای مردمی که هنوز آنها را نشناخته‌اند روشن‌تر می‌شود و ان‌شاءالله با تدبیری که هم جمهوری اسلامی ایران و هم مردم آزادی‌خواه در جهان انجام می‌دهند، بار دیگر صدای رسوایی رژیم آمریکا بیش از آنچه بوده به گوش جهانیان می‌رسد.

  آقازاده با اشاره به بارش‌های اخیر هم گفت: در بارش‌هایی که داشتیم، دریافت‌های خوبی را از نزولات آسمانی گرفتیم و کمترین خسارت را داشتیم، پیش‌بینی خوبی در زمان بارش‌ها انجام شد و استان دریافت خوبی را داشت و امیدواریم با این دریافت‌های خوب بتوانیم یک فصل کشاورزی و تولید کشاورزی خوب همراه با استفاده بهینه و حداکثر صرفه‌جویی در آب را داشته باشیم.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ترامپ ترامپ