آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۰۳۲ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

  ذوالنور: ‌نتیجه‌ای از عناد ترامپ در قبال سپاه ‌نصیب آمریکا نخواهد شد

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به انتشار گزارشی‌هایی از احتمال درج نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی امریکا گفت: آمریکا نتیجه‌ای از این اقدام خود نخواهد دید.
  - اخبار استانها -

  حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مجتبی ذوالنور در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در قم اظهار داشت: دشمنی و توطئه‌های آمریکا علیه انقلاب و سپاه در طول چهار دهه گذشته همواره وجود داشته است.

  وی با اشاره به قرار دادن ‌نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در فهرست گروه‌های تروریستی از سوی امریکا افزود: این قبیل از سخنان، حرف‌های تازه‌ای نیست، تا قبل از این و در دوره رئیس‌جمهور قبلی آمریکا نیز از سپاه قدس به‌عنوان گروهک تروریستی نام می‌بردند و قبل از آن نیز ایران را محور شرارت در منطقه خطاب می‌کردند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: دشمنی و توطئه‌های آمریکا و ترامپ علیه ایران همواره وجود داشته و ادامه پیدا خواهد کرد اما ثمره و خروجی خاصی از این قبیل اقدامات هرگز نصیب آن‌ها نخواهد شد.

  کمک 4 میلیارد ریالی سپاه روح‌الله استان مرکزی به مناطق سیل‌زده لرستان و ایلامشناور سپاه مازندران برای بازگشایی محورهای هزارجریب بهشهر به‌کارگیری شدافزایش نگران‌کننده آب در رودخانه قره‌سو/سپاه سرعت هدایت آب به سمت دریا را سرعت بخشید

  ذوالنور با اشاره به شکست طرح‌های ایران‌ستیزی آمریکا در 40 سال گذشته گفت: آمریکا هر اقدامی که در قبال ایران و سپاه پاسداران می‌توانسته انجام داده و درباره این قبیل اقدامات نیز آن‌ها نمی‌توانند تصور کنند که نتیجه آنچه چیزی خواهد بود.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ترامپ تمام دشمنی و عناد خود را علیه ایران و سپاه پاسداران به راه انداخته اما نتیجه خاصی از آن به دست نخواهد آورد همان‌گونه که تا به امروز نیز نتیجه‌ای از دشمنی‌های 40 ساله خود نگرفته است

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ترامپ ترامپ