آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۰۳۴ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۵

  توییت نماینده پارلمان لبنان درباره حمایت انتخاباتی ترامپ از نتانیاهو

  یک نماینده پارلمان لبنان به حمایت رئیس‌جمهوری آمریکا از نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در انتخابات جاری در اراضی اشغالی اشاره و اعلام کرد ترامپ هر آنچه را در توان داشته برای پیروزی نتانیاهو به کار برده است.
  - اخبار بین الملل -

  به گزارش ذاکرنیوز به نقل از العهد، «جمیل السید» از نمایندگان پارلمان لبنان در حساب کاربری خود در توییتر نوشته است: «امروز انتخابات اسرائیل برگزار می‌شود، ترامپ آنچه در توان داشت را برای پیروزی نتانیاهو به‌‌کار برده است، او ( رئیس‌جمهوری آمریکا) به اسرائیلی‌ها وعده جولان سوریه، قدس، شهرک‌‌ها، رام کردن غزه، تحریم‌ها علیه ایران و سپاه پاسداران و سرکوب حزب‌الله را داده است... هیچ ماهی در دریا نمانده است مگر این‌که ترامپ طی دو ماه آنها را فروخته است. ماهی در دریا فروخته نمی‌شود.»

  طبق این گزارش، بیست و یکمین انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی، امروز آغاز شده است. قرار بود این انتخابات آبان ماه آتی برگزار شود ولی اختلافات در کابینه ائتلافی و خروج برخی از جریان‌ها از کابینه «بنیامین نتانیاهو» سبب فروپاشی آن و ضرورت برگزاری انتخابات زودهنگام شد.

  شرکت 40 فهرست در انتخابات رژیم صهیونیستی در سایه رقابت سخت نتانیاهو و گانت

  رئیس‌جمهوری آمریکا برای ابراز همدلی با نتانیاهو و حمایت از او در این دوره از انتخابات، سنگ تمام گذاشته است.ترامپ تنها پیش از انتخابات رژیم صهیونیستی، با امضای اعلامیه‌ای حاکمیت این رژیم اشغالگر بر بلندی‌های جولان سوریه را به رسمیت شناخت. 

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ترامپ ترامپ