آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۰۸۴ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸
  معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری:

  تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا یک ژست سیاسی بی ثمر در عرصه جهانی است

  هدایت الله جمالی پور معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری، با تبریک ولادت حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار اظهار داشت: ما بیش از 40 سال است که با آمریکا دشمنی داریم ولی همیشه در حوادث طبیعی و اقدامات بشردوستانه ربطی به منازعات سیاسی نداشت اما در سیل اخیر همه حساب‌های مالی کمک به مردم سیل‌زده را بستند.

  وی این اقدام ترامپ را یک روحیه ضد بشری و انسانی دانست و ادامه داد: آمریکا در زلزله بم کمک‌های بشردوستانه به ایران داشت و امروز رئیس‌جمهور آمریکا که خود را مدعی حقوق بشر می‌داند و بارها اعلام می‌کند با مردم ایران کاری ندارم، در مقابل انسان‌های بی‌گناهی که در سخت‌ترین شرایط در مقابل بحران طبیعی قرارگرفته‌اند مانع رسیدن کمک‌ها می‌شود و بار دیگر پوچ بودن تمام ادعاهای خود را اثبات کرد.

  معاون استاندار تهران ترامپ را مانع کمک کشورهای زیادی که در این مسئله احساس تکلیف کردند برشمرد و افزود: با این سردمداران آمریکایی نمی‌توان به حقوق بشر در جامعه جهانی پرداخت و همه کشورها هم به این نتیجه رسیده‌اند که یک نفر نمی‌تواند برای کل دنیا حرف بزند و تصمیمات غلط و ضد بشری بگیرد.

  جمالی پور تروریست خواندن سپاه توسط آمریکا را یک ژست سیاسی بی‌ثمر در عرصه جهانی دانست و ابراز کرد: این بیانیه مثل سایر کارهای سیاستمداران آمریکا ضد بشری و انسانی است و سردمداران کاخ سفید تروریست‌های واقعی هستند.

  وی ارتش آمریکا را که در اقصی نقاط دنیا بی‌جهت حضور دارد را تروریست نامید و تصریح کرد: آمریکا با ارتش و ناوهای خود در افغانستان، عراق، کره جنوبی، آب‌های چین و ژاپن و سایر مناطق جهان چه غلطی می‌کند و در مقابل بخشی از حکومت رسمی یک کشور را که در قالب یک مجموعه از امنیت ایران دفاع می‌کند را تروریسم می‌نامند.

  فرماندار ویژه شهرستان ری یادآور شد: خود آمریکایی‌ها مدعی هستند که اگر سپاه نبود مشکلات جدی در خاورمیانه ایجاد می‌شد چراکه از روز اول مقابل جریان‌های تند و سلفی ایستاد، مبارزه کرد و سر جایشان نشاند و این هزینه‌ها را جمهوری اسلامی به‌جای آمریکا در منطقه پرداخت کرد و به‌جای تقدیر و تشکر از سپاه در اقدامی شرم‌آور و دور از شأن یک کشور آن را تروریسم می‌خواند.

  جمالی پور با بیان اینکه آمریکا راه به‌جایی نخواهد برد، خاطرنشان کرد: دنیا دست آمریکا را به‌خوبی خوانده است و تنها به‌جز اراذلی چون اسرائیل و عربستان بقیه جای خود را از آمریکا جدا کرده‌اند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :تهران تهران تهران