آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۱۶۶ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱
  عضو شورای اسلامی شهر زنجان:

  ایران سومین کشور سدساز در کل دنیا است

  به گزارش ذاکرنیوز از زنجان، عباس راشاد ظهر امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان ضمن تبریک روز پاسدار به اقدام خصمانه آمریکا در مقابل سپاه اشاره و اظهار کرد: هر کشور و گروهی که در مقابل آمریکا بایستد با آن مخالفت خواهد کرد و این اقدامات خصمانه آمریکا تازگی ندارد.
  رئیس کمیسیون توسعه عمران و محیط زیست شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه سپاه پاسداران مایه افتخار کشور است، افزود: خطاب به سپاهیان می‌گوییم که مبارک شما باشد که شیطان بزرگ شما را تروریست خوانده است.

  وی در ادامه به بحث وقوع سیل در برخی از استان‌های کشور از نخستین روزهای سال جاری اشاره کرد و گفت: آنچه مسلم است با حجم بارشی که در این روزها داشتیم، قطعا وجود سدها جلوی بسیاری از تخریب‌ها را گرفته است.

  راشاد با اشاره به اینکه قبل از انقلاب ما ۱۱ سد داشتیم، اضافه کرد:  پس از انقلاب ۱۷۸ ساخته شده و در حال حاضر نیز بیش از ۱۰۰ سد در حال ساخت است.

  رئیس کمیسیون توسعه عمران و محیط زیست شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه ایران سومین کشور سدساز در کل دنیا است، گفت: بیشترین سدها در خوزستان ساخته شده است که اگر سدهای مختلف ساخته نمی‌شد یقینا الان کل لرستان و خوزستان را آب می‌برد.
  وی با بیان اینکه با وجود برخی بی‌توجهی‌ها اما ما تلفات بسیار کمی از محل سیل اخیر داشتیم، افزود: با این حال وجود سد بسیاری از تخریب‌ها را گرفت.

  انتهای پیام/73005/ق

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :زنجان زنجان