آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۱۶۸ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱
  رئیس کمیسیون نظارت و پیگری شورای اسلامی شهر زنجان:

  لایروبی زنجانرود از اهم واجبات است/ انتقاد از وضعیت سدمعبر

  به گزارش ذاکرنیوز از زنجان، احمد نصیری ظهر امروز در جلسه رسمی و علنی شورای شهر زنجان ضمن تبریک روز جانباز اظهار کرد: این جانبازان علاوه بر تحمل درد و رنج، درد بی‌مهری را هم تحمل می‌کنند.

  رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه بارش باران در نخستین روزهای امسال جمعی از هموطنان را عزادار کرد، گفت: الان لایروبی زنجانرود از اهم واجبات است و وقت آن است که مسؤولان امر به صورت ویژه برای لایروبی آن اقدام کنند.
  وی با اشاره به اینکه اگر اتفاقی بیفتد آب راه خودش را پیدا خواهد کرد، گفت: باید نسبت به این امور توجه ویژه وجود داشته باشد.
  نصیری با اشاره به اینکه در برخی از مناطق شهر زنجان بی‌توجهی شده و سقف خانه با کف خیابان هم‌سطح است، گفت: باید نسبت به حل این مشکل اقدام شود چون این محل‌ها سکونت‌گاه‌های اجباری هستند.
  رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر زنجان همچنین با انتقاد از وضعیت سد معبر از شهر زنجان اشاره و  بیان کرد: ظاهرا تذکر در این باره به عادت تبدیل شده است 
  وی گفت: شاهد این هستیم که اخیرا تعدادی از مغازه‌داران دوباره خیابان خیام را به محل پرنده فروشی تبدیل کرده‌اند که باید این معضل هم حل شود.
  نصیری با اشاره به اینکه در ارتباط با ساختمان اداری شهرداری گامی برداشته نشده است، اضافه کرد: همچنین درباره خدمات رفاهی کارکنان هم باید اقدامات لازم صورت گیرد.

  انتهای پیام/73005/ق

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :زنجان زنجان