آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۲۲۷ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۵

  25 روز تلاش بی‌وقفه برای نجات حمیدیه + تصویر

  یکی از جوانان شهر حمیدیه گفت: جوانان این شهر 25 روز است که در حال ساخت سیل بند در این شهر هستند و 3 سیل بند دو متری ساخته‌اند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از اهواز، شهرستان حمیدیه که در چند کیلومتری اهواز واقع شده و طی چند روز گذشته دستور تخلیه آن از سوی استاندار صادر شده است. این شهرستان هم‌اکنون شاهد حماسه آفرینی جوانان غیور بوده که تنها با امکانات خود و بدون هیچ کمک دولتی سه سیل بند ایجاد کرده‌اند.

  یکی از جوانان این شهر در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز اظهار داشت: جوانان این شهر 25 روز است که در حال ساخت سیل بند در این شهر هستند و 3 سیل بند دو متری ساخته‌اند.

  گلایه جوان اهل حمیدیه از رفتار مسئولان؛ به جای عکس گرفتن به مردم آذوقه برسانید + فیلم‌استاندار خوزستان: سد کرخه پر شد / تخلیه ‌سوسنگرد، بستان، رفیع، کوت سیدنعیم، ابوحمیضه و حمیدیه‌افزایش سطح آب در حمیدیه‌ + فیلم

  وی افزود: از سه سیل بند ساخته شده دو سیل‌بند به طور کامل تخریب شده و تنها آخرین سیل‌بند مانده که جوانان و مردان این شهر در حال تقویت آن هستند.

  این جوان در ادامه عنوان کرد: عمق آب اطراف حمیدیه از 3 الی 12 متر بوده و اگر آخرین سیل‌بند ما شکسته شود حمیدیه و نقاطی از اهواز به زیر آب می‌روند.

  گزارش از قادر هادی‌نیا

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :تصویر تصویر