آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۴۴۸ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶

  دانشنامه اسلامی دفاع مقدس در قم تدوین می‌شود

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم گفت: دانشنامه اسلامی دفاع مقدس در دست تدوین بوده که در آن نقش تمام گروه‌های مختلف در انقلاب اسلامی به‌صورت مجزا بیان‌شده است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از قم، سرهنگ احمد حسینی ظهر امروز در بیستمین سالگرد شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی و بزرگداشت110 شهید شاخص نیروهای مسلح که در مجتمع امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: بزرگداشت حوادث بزرگ یک مسئولیت همگانی و اجتماعی است.

  وی افزود: یکی از حوادث مهم و تأثیر ملت ایران حماسه دفاع مقدس بوده که در آن شهید سپهبد علی صیاد شیرازی الگویی بی‌نظیر برای نسل امروز و نسل آینده است. شهید صیاد شیرازی یک عارف بصیر و مجاهدی نستوه بود.

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم با اشاره به اقدامات ارزنده این شهید بزرگ در دوران دفاع مقدس گفت: شهید صیاد شیرازی در ایجاد قرارگاه‌های مشترک ارتش و سپاه نقش بسیار مهمی در طول دوران دفاع مقدس داشت، مقام معظم رهبری نسبت به این شهید بزرگوار ارادت و علاقه بسیار زیادی داشت.

  حسینی اشاره‌ای به فعالیت‌ها و اقدامات مؤثر شهید صیاد شیرازی در طول32 سال خدمت در نیروهای مسلح کرد و افزود: درسی که آر شهید صیاد شیرازی می‌توان آموخت این است که به مسئولیت‌های بزرگی که بر عهده تک‌تک ما گذاشته‌شده اعتقاد داشته و بر مبنای آن‌ها حرکت کنیم.

  بازدید مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌ شرقی ‌از دفتر استانی ‌ذاکرنیوز‌+تصاویردیدار صمیمی نماینده ولی‌فقیه در کردستان با 3 جانباز دوران دفاع مقدس + فیلمسرلشکر سلیمانی: کمک به مردم خوزستان مانند دفاع مقدس و دفاع از حرم است + فیلم

  وی با اشاره به اقدامات نیروی‌های مسلح در امدادرسانی به مناطق سیل‌زده عنوان کرد: در بارندگی‌های اخیر در کشور، تجربه‌های دفاع مقدس مورداستفاده قرارگرفته و قرارگاه‌های مشترک سپاه و ارتش تشکیل شد.

  حسینی تحرکات اخیر ترامپ در رابطه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و گفت: اقدام اخیر ترامپ در ارتباط با سپاه پاسداران نشان از عمق نفوذ و قدرت سپاه در منطقه و خطری است که آن‌ها از جانب این نهاد مؤثر و مهم احساس می‌کنند.

  مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قم با اشاره به برخی از اقدامات شاخص در دست پیگیری تأکید کرد: دانشنامه اسلامی دفاع مقدس در دست تدوین بوده که در آن نقش تمام گروه‌های مختلف در انقلاب اسلامی به‌صورت مجزا بیان‌شده است.

  حسینی با تأکید بر مراحل پایانی باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس خاطرنشان کرد: باغ‌موزه انقلاب و دفاع مقدس امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قم قم