آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۶۳۶ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۰

  یزد| آموزش و پرورش حمایت از مدارس صدرا را از تکالیف خود می‌داند

  مدیرکل آموزش و پرورش یزد گفت: مدارس صدرا نقش مهمی در موفقیت‌های آموزش و پرورش یزد دارد به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود می‌دانیم.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از یزد، حجت‌الاسلام سید محمد شریف حسینی کوهستانی ظهر امروز در نخستین جلسه کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان یزد در سال 98 که به میزبانی اداره کل تبلیغات اسلامی برگزار شد با تبریک اعیاد شعبانیه از حمایت‌های آموزش و پرورش استان از مدارس صدرا در سالی که گذشت تقدیر کرد و افزود: موفقیت این مدارس بدون همراهی آموزش و پرورش ممکن نبود.

  وی با اشاره به برگزاری مستمر جلسات کمیته پشتیبانی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان افزود: مصوبات این جلسات گره گشای فعالیت‌های مدارس بوده است.

  حسینی کوهستانی به صدور بیانیه گام دوم انقلاب توسط رهبر انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: باید در نظام آموزش و پرورش کشور تحقق این بیانیه به طور جد مورد توجه قرار گیرد.

  وی در ادامه به اقدام اخیر رئیس جمهور آمریکا در تروریستی اعلام کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره و افزود: این اقدام تنها نشانه عجز و ناتوانی دشمنان در مقابل عزم و اراده ملت ایران است.

  حسینی کوهستانی تصریح کرد: چنین اقداماتی نشان می‌دهد که ملت ایران به ویژه سپاه پاسداران به رسالت خود در قبال انقلاب و اسلام به خوبی عمل کرده‌اند.

  وی بیان کرد: این حرکت احمقانه رییس جمهور آمریکا زمینه‌ساز ایجاد وحدت ملی در بین احزاب و سلائق مختلف در خصوص اصل موضع دشمنی استکبار با ملت ایران شد.

  خرم‌آباد|مدارس صدرا دنبال به دنبال تربیت افراد متعهد و متخصص استسازمان تبلیغات درخواستی برای راه‌اندازی مدارس صدرا به آموزش و پرورش البرز ارسال نکرده استمدارس صدرا مستحکم‌ترین سنگرهای فرهنگی نظام هستند

  عباسعلی دانافر مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز در این نشست با تبریک اعیاد شعبانیه از مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا استان به عنوان مدارس کیفی و مطلوب در استان یاد کرد و افزود: مدارس صدرا نقش بسزایی در موفقیت‌های آموزش و پرورش استان در شاخصه‌های مختلف ایفا می‌کنند.

  وی تصریح کرد: این عزم در مجموعه آموزش و پرورش استان جهت تقویت و گسترش مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا از نظر کمی و کیفی وجود دارد.

  دانافر با بیان اینکه در مدارس صدرا تربیت در ساحت‌های شش گانه نسبت به سایر مدارس در جایگاه مناسب‌تری قرار دارد افزود: به همین دلیل حمایت از این مدارس را از تکالیف خود می‌دانیم.

  مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به پیش قدمی مدارس صدرا در حوزه اجرا سند تحول بنیادین اظهار داشت: باید تمام تلاش در جهت اجرا کامل و صحیح این شند در مدارس استان صورت گیرد.

  اختصاص مکان به مدارس صدرا پسرانه و دخترانه دور دوم شهرستان یزد، نحوه جذب دانش آموز در سال تحصیلی جدید درمدارس صدرا استان، برنامه‌های بزرگداشت هفته معلم در مدارس صدرا استان، تأمین کادر آموزشی و اجرایی مدارس از جممه مسائل مطرح شده در این جلسه بود که تصمیمات لازم در خصوص آن اتخاذ شد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :یزد یزد