آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۱۹۳۰ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷
  معاون شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان خبر داد

  برگزاری نشست معاونان شرکت‌های توزیع نیروی برق شمالغرب کشور به میزبانی زنجان

  به گزارش ذاکرنیوزداد چنگوری ظهر امروز در جلسه معاونان شرکت توزیع برق از برگزاری نشست معاونین و مدیران حوزه منابع انسانی شرکت‌های توزیع نیروی برق شمالغرب کشور به میزبانی زنجان خبر داد و اظهار کرد: این نشست بیست و هشتم فروردین‌ماه برگزار خواهد شد.

  معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان افزود: مدیران و معاونان این حوزه از استان‌های همدان، اراک، قزوین، کرمانشاه، گیلان، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان و اردبیل در این نشست حضور خواهند داشت.

  وی تدوین دستورالعمل جامع ساماندهی نیروهای پیمانکاری و نحوه جبران خدمات این نیروها را محورهای برگزاری این نشست عنوان کرد و گفت: شناسایی و احصای مشاغل پیمانکاری (برون سپاری شده)، یکسان‌سازی گرید شغلی، تعیین مسیر ارتقای شغلی، شرح وظایف و مهارت‌های لازم برای احراز این مشاغل، طبقه‌بندی و نحوه ارتقای گروه و ارزیابی عملکرد این مشاغل از موضوعاتی است که در این نشست مورد بررسی و هم‌اندیشی قرار خواهد گرفت.

   

  *متوسط زمان خاموشی مشترکان برق استان در سال گذشته 0.9 دقیقه در روز بود

  معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان نیز در این جلسه از تحقق 95 درصدی برنامه‌های عملیاتی این معاونت در سال پیش خبر داد و افزود: واحدهای، نظارت بر پست 95 درصد، نظارت بر خطوط 97 درصد، روشنایی و تعدیل بار 98 درصد، رولیاژ 100 درصد و نشت‌یابی 75 درصد از اهداف پیش‌بینی شده در سال ۱۳۹۷ دست یافتند.

  پیام جوادی با بیان اینکه متوسط زمان خاموشی مشترکان برق استان در سال گذشته به 0.9 دقیقه در روز به ازای هر مشترک رسیده است، گفت: هدف‌گذاری متوسط خاموشی برای سال پیش 1.06 دقیقه بود که موفق شدیم به متوسطی پایین‌تر از متوسط هدف دست یابیم.

  وی همچنین متوسط زمان رفع خاموشی فشار متوسط را 57 دقیقه و متوسط زمان رفع خاموشی فشار ضعیف را 41 دقیقه عنوان کرد و افزود: متوسط ماهانه انرژی توزیع نشده هر مشترک در سال پیش 0.51 دقیقه بود و امیدواریم این زمان امسال کمتر شود.

  معاون بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: مجموع توان انرژی‌های تجدیدپذیر و تولیدات پراکنده این شرکت تا پایان سال گذشته 8 هزار و 258 کیلووات بود که این انرژی از طریق 45 نیروگاه تولید شده است.

  جوادی گفت: راه‌اندازی سرویس خطوط هوایی به صورت خط گرم در پنج امور اجرایی با پنج اکیپ چهار نفره، عملیاتی کردن منبع تغذیه طراحی شده، پیاده‌سازی و عملیاتی کردن نرم‌افزار P.M. در بخش پست و خط، راه‌اندازی نیروگاه‌های گازی تولید پراکنده، برق‌داری و بارگیری از دو دستگاه فیدر عمومی و اختصاصی در پست‌های ابهر3 و گلابر، از کارهای شاخص معاونت بهره‌برداری و امور دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در سال 97 بود.

  وی توسعه سیستم‌های اطلاع‌رسانی خاموشی‌ها به مشترکان، توسعه اتوماسیون شبکه و پست‌های زمینی، نصب و بهره‌برداری از نرم‌افزار جامع اسکادا، تهیه نقشه تک خطی و مانوری دینامیک برای هدایت و راهبری شبکه، ایجاد پشتیبان و بکاپ برای سیستم‌های Contact Center و اسکادای توزیع، راه‌اندازی مطالعات کوتاه مدت و میان مدت شبکه در حوزه دیسپاچینگ و ... را از جمله برنامه‌های این معاونت در سال‌جاری اعلام کرد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :زنجان زنجان زنجان