آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۴۰۷۸ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۴

  دستگاه‌های عضو مدیریت بحران خراسان‌رضوی در وضعیت «آماده‌باش» هستند

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: تمامی دستگاه‌های عضو مدیریت بحران خراسان رضوی در وضعیت «آماده‌باش» هستند.
  - اخبار استانها -

  حجت شایانفر در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در مشهدمقدس با اشاره به آماده‌باش دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران برای جلوگیری از خسارت‌های ناشی از وقوع سیل اظهار داشت: در ساعات گذشته بارش‌های بسیار خوبی در شهرستان‌های خراسان رضوی به ثبت رسیده است. 

  وی افزود: براساس اطلاعات ایستگاه‌های هواشناسی، بیشترین حجم بارش در شهر مشهد با 12 میلیمتر و سپس در شهرهای نیشابور با 10 میلیمتر و گلمکان با 9 میلیمتر به ثبت رسیده است.

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی با بیان اینکه عصر روز گذشته شرایط ویژه‌ای در اثر فعالیت سامانه بارشی بر روی استان ایجاد نشده است، تصریح کرد: در شهرستان کلات شاهد وقوع سیل بودیم که در نتیجه آن، 15 خانوار اسکان اضطراری داده شدند.

  مازندران| سیلاب 180 میلیارد تومان به زیربناها و تاسیسات کشاورزی نکا خسارت زدخسارت سیلاب اخیر معادل دو سال اعتبارات عمرانی مازندران بوده استاصفهان| محور خور به طبس به‌علت سیلاب شدید تا اطلاع ثانوی مسدود شد

  وی ادامه داد: بر اثر بارش‌های رگباری و وقوع سیل، 14 راه روستایی در سطح خراسان رضوی مسدود شده است که تلاش برای بازگشایی این مسیرها همچنان ادامه دارد و به زودی اقدامات اجرایی به نتیجه خواهد رسید.

  مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با اعمال مدیریت پیشگیرانه، آماده باش دستگاه های اجرایی، اعمال محدودیت تردد در برخی محورها و استقرار تجهیزات و ماشین آلات در نقاط بحران خیز، شرایط به خوبی مدیریت شد و درحال حاضر برق هیچ شهر یا روستایی قطع نیست.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir