آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۴۲۶۰ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶

  هیات فوتبال نهاوند هیات برتر استان همدان شد

  شهریار شمس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نهاوند اظهار کرد: طی ارزیابی‌ هیات فوتبال استان، هیات فوتبال نهاوند به خاطر عملکرد  خوبی که در رده‌های مختلف داشت به عنوان هیات فوتبال برتر استان در سال 97 معرفی شد.

  وی گفت: سال 97 سال خوبی برای فوتبال نهاوند بود و ورزشکاران مستعد ما با وجود مشکلات مختلف درخشش خوبی از خود به یادگار گذاشته و در رده‌های مختلف مقام های برتری را کسب کردند.

  رئیس هیات فوتبال نهاوند اضافه کرد: علاوه بر فوتبال، ورزشکاران ما در فوتسال توانستند قابلیت‌های خود را نشان داده و در سطح استان و لیگ‌های کشوری درخشش داشته باشند.

  وی استقبال کم‌نظیر ورزشکاران از برگزاری مسابقات فوتبال جام نوروری را نشاندهنده استعداد جوانان این شهرستان و علاقمندی آنها به این ورزش پرطرفدار عنوان کرد و افزود: در جام نوروری فوتبال بیش از 100 تیم از بخش‌های چهارگانه شرکت داشتند که با استقبال شایان توجهی برگزار شد.

  شمس برگزاری کلاس‌های آموزشی و بازآموزی برای مربیان و داوران را از برنامه‌های جدی هیات فوتبال در سال جاری عنوان کرد و گفت: اولین دوره بازآموزی داوران در فروردین‌ماه با حضور دبیر هیات فوتبال استان برگزار شد و در نظر است این دوره‌ها برای مربیان طی سال جاری تداوم داشته باشد.

  وی در پایان خواستار توجه جدی‌تر مسوولان استان و شهرستان به این رشته پرطرفدار در نهاوند و رفع مشکلات آنها شد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :همدان همدان همدان