آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۴۶۲۹ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲

  شیطنت دشمنان تأثیری بر مبانی مستحکم انقلاب ندارد

  به گزارش ذاکرنیوز از جیرفت، حجت‌الاسلام امان‌الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری با امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و شهردار جیرفت در محل دفتر امام جمعه این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

  حجت‌الاسلام علیمرادی با اشاره به بارش باران در مناطق کشور اظهار داشت: خداوند برکات و نزولات آسمانی را ارزانی داشت و تا حد زیادی خشکسالی‌ها برطرف شد اما در برخی نقاط خسارت و صدماتی نیز وارد شده است که بخش عمده‌ای از این صدمات و خسارت‌ها مربوط به اقداماتی است که باید صورت می‌گرفته اما انجام نشده است.

  نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: در کجای دنیا سراغ دارید که در زمان وقوع حادثه‌ای، این چنین همدلی وجود داشته باشد و بر اساس یک حرکت جهادی و از خود گذشتگی به کمک همنوعان خود بشتابند.

  وی با بیان اینکه سال جاری به لحاظ معنوی سال پر جنب و جوشی است، ابراز داشت: امسال برخلاف آنچه دشمنان بر طبل تو خالی خود می‌زنند که سال ۹۸ سال پرخطری برای انقلاب است اما امسال با امید، رحمت و فداکاری آغاز شد و این رحمت، حس تقابل و نه گفتن به دشمنان به فضل الهی روز بر روز برجسته‌تر می‌شود.

  علیمرادی ادامه داد: واقعیت این است هر چه زمان می‌گذرد و دشمنان پافشاری می‌کنند خدشه‌ای به انقلاب وارد کنند نمی‌توانند، چرا که به پشتوانه اعتماد ملت، امام (ره) و رهبری، انقلاب را بر مبانی مستحکمی استوار کرده‌اند که شیطنت دشمنان تأثیری بر آن ندارد.

  وی با اشاره به اینکه ملت امورات خود را بر محوریت معنویت انجام می‌دهند، افزود: بر تمام دنیا آشکار است که ملت ایران با محوریت ولی فقیه زندگی می‌کنند و دلیل اصلی پشت سر گذاشتن تمام مشکلات ولایت‌پذیری ملت ایران است.

  نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز ملت ایران به این باور رسیده که  دوره فریب‌کاری دشمنانی همچون آمریکا گذشته است شاید در چند سال گذشته برخی فکر می‌کردند راه حل مشکلات کشور، تعامل با دشمنان است اما امروز  این تفکر به حداقل رسیده است.

  علیمرادی بیان داشت: علی‌رغم همه توطئه‌های دشمنان برای از بین بردن روحیه معنویت‌گرایی و انس با خدا همواره حضور ملت ایران در مراسم معنوی همچون اعتکاف، اعیاد و مناسبت‌های مذهبی پررنگ است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان