آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۴۸۰۵ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵

  چشمک کشتی همدان به «یاری»

  به گزارش ذاکرنیوز از همدان، کشتی همدان سال‌هاست فروغی ندارد و دیگر خبری از آن همه مدال و افتخار نیست، این هیأت در 6 سال گذشته در حد یک هیأت درجه چندم فعالیت کرده است.

  پس از رفتن جلال صابریون و روی کار آمدن علی رحیمی‌فر، همه بر این باور بودند که کشتی همدان شاید دوباره در مسیر گذشته خود قرار گیرد، اما حواشی متعدد، سبب شد رحیمی‌‎فر در میانه راه، قید ریاست را بزند و استعفا کند، رحیمی‌فر کنار رفت و در ادامه کار، درویشی سرپرست شد، او با وارد کردن چند نام‌آور کشتی همدان عنان کار را دست گرفت و برگزارکننده انتخابات باشد، انتخاباتی که به دلیل قانون منع به کارگیری کارکنان دستگاه‌های ورزش در بدنه هیأت‌ها نتوانست خود کاندیدا باشد.

  از همین رو چهره‌های مختلفی از طیف گوش شکسته‌ها برای هدایت کشتی همدان نامزد شدند که دست آخر تنها چهار گزینه یعنی حمیدرضا یاری، میثم مصطفی جوکار، محمد فتحی و علی مومیوند در کورس باقی ماندند.

  هرچند شنیده‌ها حکایت از آن دارد که همه کاندیداها به نفع حمیدرضا یاری کنار خواهند رفت، تا مدیرعامل شرکت علیصدر همدان با کوله‌باری از تجربه مدیریتی خود با حداکثر آرا  بر مسند کار بنشیند.

  حمیدرضا یاری که دو سال پیش رقیب سرسخت علی رحیمی‌فر بود تنها به خاطر یک رأی نتوانست به صندلی ریاست کشتی همدان تکیه بزند و در نهایت شانس خودش را در رشته تیراندازی با کمان امتحان کرد و ریاست یک هیأت ورزشی را تجربه کرد.

  حال یاری تیر را از کمان رها کرده تا به سیبل بخورد و بشود رئیس هیأت گوش شکسته‌ها تا شاید بتواند خاطرات خوب گذشته این ورزش را دوباره زنده کند.

  حال این مجمع فردا چهارشنبه با حضور سرپرست فدراسیون کشتی، مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع در سالن جلسات استادیوم شمسی‌پور همدان برگزار می‌شود تا 17 نفر این مجمع تکلیف رئیس این هیأت را برای چهار سال آینده روشن کنند.

  انتهای پیام/89042/ 40

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :همدان ورزش ورزش