آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۵۰۷۳ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱

  فرماندار کرمان: برگزاری جشن‌های شعبانیه نیازمند تولید محتوای فرهنگی است

  فرماندار کرمان با بیان اینکه در برگزاری جشن‌های شعبانیه نیازمند تولید محتوای فرهنگی و ساماندهی جشن‌ها هستیم گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای امنیت جشن‌های نیمه شعبان در شورای تامین شهرستان انجام شده است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، علی بابایی صبح امروز در جلسه ستاد شعبانیه استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزار شد اظهار داشت: پیش‌بینی‌های لازم برای امنیت جشن‌های نیمه شعبان در شورای تامین شهرستان انجام شده است.

  فرماندار کرمان با بیان اینکه در برگزاری جشن‌های شعبانیه نیازمند تولید محتوای فرهنگی و ساماندهی جشن‌ها هستیم افزود: بیوتروریسم یک خطر است و متولیان جشن‌ها در توزیع شربت و مواد غذایی در مراسم باید دقت لازم را به‌کار گیرند.

  امام جمعه کرمان: مراقب حرکت‌های خزنده دشمن در فضای مجازی باشیدامام جمعه کرمان: قرارگاه فرهنگی استان کرمان تشکیل می‌شودامام جمعه کرمان: اعتبارات حوزه فرهنگی هدفمند هزینه شود

  بیش از 90 درصد محتوای تولید شده در فضای مجازی علیه ارزش‌های اسلامی است

  در این جلسه کوروش احمد یوسفی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه در بعضی جشن‌ها در سال‌های گذشته شاهد ناهنجاری‌هایی بودیم اظهار داشت: پلیس با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی در برگزاری جشن‌های اعیاد شعبانیه برخورد می‌کند.

  وی با اشاره به اینکه بهتر است مردم زمان و مکان جشن‌ها را با کلانتری محل هماهنگ کنند افزود: دشمن همیشه فعال است و پیش‌بینی‌های لازم برای ایجاد امنیت مراسم نیمه شعبان شده است.

  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمان با بیان اینکه روزانه دو میلیون محتوا در فضای مجازی تولید می‌شود که بیش از 90 درصد آنها علیه فرهنگ و ارزش‌های اسلامی است گفت: شناخت و بصیرت‌افزایی در فضای مجازی یک ضرورت است و باید از این فضا به‌عنوان یک فرصت استفاده کرد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان