آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۵۰۷۵ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱

  مراسم احیای نیمه شعبان در کرمان برگزار می‌شود

  دبیر ستاد شعبانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان از برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در کرمان خبر داد و گفت: لیست نهایی برنامه‌های مردمی جشن‌های شعبانیه تا فردا جمع‌بندی می‌شود.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از کرمان، مهدی صدفی صبح امروز در جلسه ستاد شعبانیه استان کرمان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان برگزار شد اظهار داشت: ستاد شعبانیه از 12 سال گذشته به‌منظور هماهنگی، ساماندهی و نظارت بر جشن‌های شعبانیه در استان تشکیل شده است.

  تدارک رویدادهای شهری به مناسبت نیمه شعبان در جشنواره جهانی فیلم فجربرگزاری همایش بزرگ «پیرغلامان مهدوی» همزمان با جشن‌های نیمه شعبان در قم

  وی با بیان اینکه جشن‌های شعبانیه از ویژگی‌های خاصی برخوردار هستند و مردم مشارکت زیادی در این ایام و در برگزاری این مراسم دارند گفت: در بعضی جشن‌ها در سال‌های گذشته شاهد ناهنجاری‌های اجتماعی بودیم و به همین دلیل نیاز تشکیل ستاد شعبانیه احساس شد.

  دبیر ستاد شعبانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه مراسم اهل‌بیت(ع) باید دارای محتوای دینی و فرهنگی باشد تا شاهد ترویج فرهنگ و معارف اهل‌بیت(ع) در سطح جامعه باشیم افزود: برنامه‌های این ایام در دو بخش معرفتی و آئینی پیش‌بینی شده است تا به یاری خدا شاهد برگزاری مراسم در شان اهل‌بیت(ع) باشیم.

  وی با بیان اینکه تا فردا برنامه‌های پیشنهادی از سوی اقشار مختلف مردمی جمع‌بندی شده و لیست نهایی آن رسانه‌ای می‌شود عنوان کرد: برگزاری مراسم احیای نیمه شعبان در کرمان برگزار شده و خوشبختانه سال به سال این مراسم با استقبال بیشتری روبه‌رو می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان