آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۵۴۹۰ انتشار : ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۶

  برنامه های روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی در تهران اعلام شد

  به گزارش ذاکرنیوز، دلاور بزرگ نیا با اعلام این خبر افزود: بر اساس شعار سال روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی از منظر روستایی، چهارمین نشست تخصصی میراث فرهنگی و توسعه شهری با موضوع «مناظر روستایی استان تهران» در روز 28 فروردین ماه با حضور چهره های علمی و دانشگاهی در موزه فرش برگزار می‌شود.

  بزرگ نیا گفت: تور تخصصی برای دانشجویان رشته‌های مرتبط با میراث فرهنگی نیز به مقصد روستای تاریخی خاوه شهرستان ورامین  در روز پنج‌شنبه 29 فروردین ماه برگزار خواهد شد.

  وی با اعلام این که روستاهای هدف گردشگری استان تهران در مقایسه با جاذبه‌های شهرری در بین شهروندان کمتر معرفی و شناخته شده است تصریح کرد:شعار جهانی سال 2019 فرصت مناسبی است تا روستاهای تاریخی – فرهنگی و هدف گردشگری بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

  مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: برنامه‌هایی که در روز جهانی بناها و محوطه‌های تاریخی ویژه عموم شهروندان برگزار می‌شود، بیشتر با هدف افزایش حساسیت جامعه در حفظ و صیانت از میراث فرهنگی است که در قالب تورهای عصرانه بازدید از بافت تاریخی تهران قدیم در روز 29 فروردین ماه برگزار خواهد شد.

  انتهای پیام/
   

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :تهران تهران تهران