آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۵۸۴۴ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

  اندیشه‌های صیاد شیرازی تمام ارتش را فرا گرفته است

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه آثار تفکر صیاد شیرازی تمام ارتش را فرا گرفته است گفت: امروز یک صیاد شیرازی نداریم بلکه همه ارتش صیاد شیرازی هستند چون اندیشه‌های ایشان همه ارتش را فرا گرفته است.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از بیرجند، آیت‌الله سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح خراسان جنوبی اظهار داشت: نیروهای مسلح و ارتش‌های کلاسیک از نظر سلسله مراتب خیلی شبیه یکدیگرند اما از نظر ماهیت تفاوت زیادی با یکدیگر دارند.

  وی افزود: بر هیچکس پوشیده نیست که در کشورهای مختلف نیروهای مسلح در حفظ منافع شخصی به کار گرفته می‌شوند و ابزاری برای سرکوبی ملت‌های خود هستند.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: ارتش توحیدی نیروهای مکتبی بر اساس عقیده راسخ خود و در حمایت از مردم و مسئولان و در مبارزه با مستکبرین است.

  عبادی تصریح کرد: ارتش شاهنشاهی نیز از سویی در مقابل مردم و با کمال خشونت در راستای حفظ منافعی خاص بود و با به خاک و خون کشیدن مردم سلاحش تند و تیز بود که نمونه آن را در به خاک و خون کشیدن مردم در مسجد گوهرشاد مشاهده کردیم و از طرفی در مقابل بیگانگان نیز تا بوی جنگ به مشام ارتش شاهنشاهی رسید پا به فرار گذاشتند.

  رژه امدادی ارتش در لرستان برگزار شداستاندار کرمان: ارتش جمهوری اسلامی در خط مقدم دفاع از مظلومان قرار داردرژه یگان‌های پیاده نیروهای 4 گانه در روز ارتش

  امام جمعه بیرجند یادآور شد: ارتش پر افتخار مکتبی و توحیدی نه تنها 8 سال در دفاع مقدس و جنگ تحمیلی بلکه 40 سال در مقابل دشمن مقاومت کرد و خط و نشان کشید تا یک وجب از خاک ایران در اختیار دشمن قرار نگیرد.

  عبادی با بیان اینکه امروز آثار تفکر صیاد شیرازی تمام ارتش را فرا گرفته است اظهار داشت: امروز یک صیاد شیرازی نداریم بلکه همه ارتش صیاد شیرازی هستند چون اندیشه‌های ایشان همه ارتش را فرا گرفته است.

  وی با بیان اینکه ارتش ایران نیروی مکتبی، هدفمند و با بصیرت است افزود: ارتش دارای بصیرت است اینکه پس از تروریست خواندن سپاه فرمانده ارتش به دیدن فرمانده سپاه می‌رود و مسئولان لباس سپاه را می‌پوشند این امر نشان از بصیرت این نیروهای مکتبی دارد.

  نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه نیروی انتظامی امین و قدرتمند و نیروی پر قدرت بسیج امروز دشمن را به وحشت انداخته است گفت: اگرچه دشمت در اوج تبلیغات و جنگ‌های روانی و فضای مجازی به گونه‌ای فضای تبلیغاتی را پر می‌کنند تا مردم ارزش‌ها را احساس نکنند اما مردم هوشیارتر هستند.

  عبادی با اشاره به اینکه امروز مردم ایران به این نیروهای مسلح و ارتش جمهوری اسلامی افتخار دارند اظهار داشت: نیروهای مسلح نیز می‌دانند که باید به این مردم افتخار کنند.

  وی با بیان اینکه 40 سال است در بحران‌های سخت مردم ایران نیروهای مسلح را تنها نگذاشتند و به کمک ارتش آمده‌اند بیان کرد: قبل از فرمان رهبری نیروهای ارتش و سپاه برای کمک مردم سیل زده حضور داشتند و برای این مردم کم نگذاشتند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir