آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۵۸۴۶ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۲

  خراسان جنوبی| ارتش با تولید امنیت نقش کلیدی خود را در رونق تولید ایفا می‌کند

  فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: رهبر معظم انقلاب امسال را به اسم رونق تولید نامگذاری کردند و تاکید ایشان به تولید برای خنثی کردن تمام نقشه‌ها دشمن است و ارتش به عنوان نیروی مسلح با تولید امنیت نقش کلیدی خود را در رونق تولید ایفا می‌کند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از بیرجند، امیر سرتیپ‌دوم ارسلان پرویز صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح در بیرجند اظهار داشت: بنا به فرمایش امام راحل روز پیوستن ارتش به مردم لحظه شادمانی بندگان خدا و یأس دشمنان بوده و باعث افتخار نظام اسلامی است.

  فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: ملت ایران تاکنون فراز و فرودهایی زیادی داشته و خطرات بسیاری را پشت سر گذاشته و با پیروی از رهبر معظم انقلاب که الگوی آزادی و عدالت خواهی است بدون شک در همه زمان‌ها به پیروزی رسیدیم و از همه صحنه‌ها موفق بیرون آمدیم.

  پرویز تصریح کرد: پیام ایران اسلامی به کشورها منطقه صلح و دوستی و ثبات منطقه است و نیروهای ارتش مانند سایر نیروهای انقلابی کشور در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مانند مشت آهنین بوده و حضوری ولایتمدار در همه عرصه‌های تکلیفی دارد.

  وی ادامه داد: وجود ارتش در کنار سایر نیروهای مسلح مایه آرامش و دلگرمی برای کشور است و اندیشه خودکفایی در ارتش با الهام از هدایتگری‌های امام و با دستور مستقیم مقام معظم رهبری شکل گرفته است.

  فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امروز ارتش به درخت تنومندی تبدیل شده و در حال حاضر پیچیده‌ترین تسلیحات را در کشور می‌سازیم و در منطقه به ارتش خودباور، مقتدر، مومن و شکست ناپذیر تبدیل شده و به عنوان مشت آهنین ایران در کنار سایر نیروهای مسلح در مقابل دشمنان ایستاده است.

  پرویز اظهار کرد: ملت ایران تحت تاثیر اندیشه‌های شیطانی و ماجراجویانه آمریکا نیست و امروز دشمنان با زورگویی به میدان آمدند تا معاددلات جهانی را به نفع برخی از سرمایه داران تغییر دهند.

  وی افزود: امسال را رهبر معظم انقلاب به سال رونق تولید نامگذاری کردند و تاکید ایشان به تولید برای خنثی کردن تمام نقشه‌ها دشمن است و ارتش به عنوان نیروی مسلح با تولید امنیت نقش کلیدی خود را در رونق تولید ایفا می‌کند.

  کشفیات کالای قاچاق آذربایجان شرقی در سال «رونق تولید» 350 درصد رشد یافت‌امام جمعه ارومیه: تحقق رونق تولید بدون داشتن مدیریت جهادی امکان‌پذیر نیستهمدان| بهره‌گیری از نیروی جوان گامی در تحقق رونق تولید است

  فرمانده ارشد آجا در خراسان جنوبی گفت: ما نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان و ملت ایران اقدام ننگین و شکست خورده آمریکا در تروریست خواندن سپاه را محکوم می‌کند و اعلام می‌کنیم آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند و شیطان بزرگ با تحریم سپاه و تروریست خواندن سپاه نهایت خباثت خود را نشان داد.

  پرویز تصریح کرد: دولت آمریکا فکر می‌کند می‌تواند نیروی برآمده از قانون اساسی را تروریست بخواند؛ سپاه یکی از دستاوردهای ملت ایران و برآمده از متن ملت و بر اساس اصل 159 قانون اساسی نیروی مقتدر در کنار ارتش است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir