آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۶۱۴۳ انتشار : ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۵

  4 اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شد

  جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه تاکنون چهار اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شده است گفت: پتو، کالاهای بهداشتی و پوشک برای کودکان مورد اولویت مردم در این منطقه است.
  - اخبار استانها -

  سردار محمد مطهری در گفت‌وگو با خبرنگار ذاکرنیوز در کرمان، اظهار داشت: نیروهای سپاه ثارالله استان کرمان در منطقه حمیدیه اهواز مستقر بوده و تاکنون اقدامات خوبی برای ترمیم سیل‌بندها در شهر حمیدیه انجام شده است.

  جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه با اقدامات انجام شده از ورود سیل به شهر جلوگیری شده است گفت: تاکنون چهار اردوگاه موقت توسط سپاه ثارالله استان کرمان برای اسکان اضطراری و موقت مردم در حمیدیه اهواز راه‌اندازی شده است.

  وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های بسیج در سطح استان کرمان کمکهای مردمی برای کمک به سیل‌زدگان را جمع‌آوری می‌کنند افزود: شهروندان استان می‌توانند کمک‌های خود را از قبیل پتو، مواد غذایی، لباس نو و چادر را به پایگاه‌های مقاومت بسیج و نواحی سطح استان تحویل دهند تا در قالب کاروان کمک‌های استان به مناطق اعزام شود.

  سردار پاکپور شایعات ایجاد شده درباره شهر حمیدیه را تکذیب کردامدادرسانی هلال احمر کرمان به بیش از 11500 نفر از اهالی حمیدیه خوزستانحضور نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان در حمیدیه خوزستان به روایت تصویر

  مطهری با بیان اینکه پتو و کالاهای بهداشتی و پوشک برای کودکان مورد اولویت است که از مردم انتظار می‌رود کمک کنند خاطر‌نشان کرد: شماره حساب 271043200020001 و یا شماره کارت 6273811133109881 بانک انصار برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم در نظر گرفته شده است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :کرمان