آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۶۳۹۱ انتشار : ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲

  طنزهای سینمایی از فردا به آنتن می رسند

  ‍ پخش فیلم هایی از سینمای کمدی همزمان با جشن بزرگ نیمه شعبان در شبکه نمایش روی آنتن می روند.
  - اخبار فرهنگی -

  به گزارش ذاکرنیوز، در هفته پیش رو که مزین به نام نامی امام زمان(عج) و سالروز ولادت ایشان است، با در نظر گرفتن  فیلم های کمدی و شاد از شنبه 31 فروردین تا جمعه 6 اردیبهشت، هفته ای با فیلم های جذاب پیش رو خواهد داشت.

  باکس ساعت 21 این شبکه که به  مرورآثار بازیگران مطرح سینمای ایران و جهان پخش می پردازد در این هفته به مرور آثار سینمای کمدی ایران خواهد پرداخت.

  عناوین فیلمهای این بخش به ترتیب شامل : نیش زنبور، آپارتمان شماره 13، مردی که زیاد می دانست، قلقلک، کلاه قرمزی و سروناز، زن ها فرشته اند و مهریه بی بی هستند .

  در بخش های فیلم های جذاب ساعت 23 و سینمای کلاسیک در ساعت 1 بامداد نیز، فیلم های: احمق ها در آکسفورد، مرد آرام، سقوط امپراطوری رم،  تاکسی 5، آقای تشویق و صندوقچه میداس از این شبکه پخش می شوند.

  برنامه‌های تلویزیون در نیمه‌شعبان| «کلاه‌قرمزی» به آنتن می‌رسدنیمه شعبان و فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی| «پایتخت2» پخش می‌شودپایان هفته تلویزیون| «ملک‌سلیمان»، «گل‌های داوودی» و «عملیات مهدکودک»

  فیلم سینمایی "نیش زنبور"، شنبه شب 31 فروردین، ساعت 21

  در خلاصه این فیلم با بازی رضا عطاران و رضا کیانیان آمده است که : دو دوست از دو طبقه اقتصادی و اجتماعی متفاوت روزگار خوبی را با یکدیگر گذرانده‌اند. تا اینکه یکی احساس می‌کند دیگری به او نارو زده. این دو باز یکدیگر را می‌یابند و رابطه‌شان از نو شکل می‌گیرد اما همواره احساس بدبینی و سوءتفاهم میانشان وجود دارد.

  "مردآرام"فیلم  بی نظیر جان فورد، ، ساعت 1 بامداد دوشنبه 2 اردیبهشت

   فیلمی دلپذیر و مطبوع و آنقدر ساده که آدم فکر می کند انگار فیلم نیست و زندگی است. فیلم درباره ازدواج است. یک ازدواج در یک روستای ایرلند، یک فیلم ازدواج روستایی که پر از گرما، پر از صمیمیت، و پر از رسم و رسوم و آیین است. می دانیم که فورد، استاد آیین است . . . و حالا، آیین ازدواج

  فیلم جذاب "صندوقچه میداس" جمعه، 6 اردیبهشت، ساعت 23

  از دوران باستان صندوقچه ای به نام میداس به جا مانده است که می تواند هر چیزی را به طلا تبدیل کند و فقط یک نقشه در جهان وجود دارد که مکان آن را نشان می دهد. افرادی با نام های چریتی و گولر از وجود چنین گنجی مطلع هستند و به سختی در تلاشند تا نقشه و کلید اسرار آمیز صندوق را بیابند....

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :ازدواج سینما