آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۶۶۷۸ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۲

  حضور اصحاب رسانه در تمرین تیم ملی والیبال با قوانین جدید!

  به گزارش ذاکرنیوز، تمرینات شاگردان ایگور کولاکوویچ در سالن فدراسیون والیبال در حال برگزاری است و ملی‌پوشان والیبال ایران با برنامه‌ریزی کادرفنی تمرینات خود را پشت سر می‌گذارند. تمرینات تیم ملی با گذشت زمان شکل جدی‌تری به خود گرفته و حالا رفته رفته لژیونرهای والیبال ایران نیز خود را به اردوی تیم ملی رسانده‌اند.

  با هماهنگی به عمل آمده و موافقت ایگور کولاکوویچ، تمرین تیم ملی والیبال ایران روز سه‌شنبه 3 اردیبهشت ماه از ساعت 17 با حضور خبرنگاران، عکاسان و تیم‌های خبری صدا و سیما برگزار خواهد شد. به این ترتیب اصحاب گرامی رسانه می‌توانند روز سه‌شنبه از ساعت 16:30 در سالن فدراسیون والیبال حاضر شوند و تا 30 دقیقه بعد از شروع تمرین، در محل حضور داشته باشند.

  بنا به تصمیم کادرفنی، اصحاب رسانه که مهمانان تمرین روز سه‌شنبه هستند، می‌توانند با تهیه گزارش و گفت‌و‌گو با کادرفنی و بازیکنان، از ساعت 16:30 فعالیت خود را آغاز کنند و با گذشت 30 دقیقه از تمرین تیم ملی، موظف به ترک تمرین خواهند بود تا تمرین تیم ملی پشت درهای بسته ادامه پیدا کند.

  لازم به ذکر است با توجه به قوانین مجموعه ورزشی آزادی، به همراه داشتن کارت پوشش خبری وزارت ورزش و جوانان برای ورود به مجموعه، الزامی است.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال