آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۶۶۹۴ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۲

  500 حافظ کل و قاری برجسته آذربایجان شرقی ‌تجلیل می‌شوند‌

  دبیر ستاد برگزاری همایش رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی از برگزاری این همایش بزرگ در روز نیمه شعبان در تبریز خبر داد و اظهار داشت: نزدیک به 500 نفر از حافظان کل و قاریان نمونه استان پس از انقلاب اسلامی در این همایش بزرگ تجلیل می‌شوند.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از تبریز، رحیم وظیفه شعاع در گفت‌وگو خبرنگاران، از برگزاری همایش بزرگ رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی در روز نیمه شعبان در تبریز خبر داد و اظهار داشت: نزدیک به 500 نفر از حافظان کل و قاریان نمونه استان در این همایش بزرگ تجلیل می‌شوند.

  وی در خصوص نحوه انتخاب قاریان و حافظانی که تجلیل خواهند شد گفت: نزدیک به 800 نفر از حافظان کل و قاریان برتر در سایت «حاملان نور» به نشانی www.hanv.ir ثبت نام کردند که پس از بررسی و تایید کارگروه حفظ و قرائت نزدیک به 500 نفر مورد تایید قرارگرفته که در این همایش تجلیل می‌شوند.

  دبیر ستاد برگزاری همایش رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی، به زمان برگزاری همایش اشاره کرد و افزود: این همایش فردا اول اردیبهشت، همزمان با نیمه شعبان، سالروز میلاد امام زمان (عج) ساعت 10صبح در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار خواهد شد.

  بیش از 400 حافظ کل قرآن کریم و قاری برتر آذربایجان شرقی تجلیل می‌شوندحافظ کل قرآن مطرح کرد: حفظ قرآن کار سخت و پیچیده‌ای نیست/ «از من گذشته» و «نمی‌توانم» معنایی ندارددانشجوی حافظ کل قرآن: حفظ قرآن موجب شکوفایی استعدادهای انسان می‌شود20000 حافظ کل قرآن کریم در سراسر کشور تربیت شده است

  وظیفه شعاع در مورد ویژه برنامه‌های این همایش خاطرنشان کرد: تعدادی از قاریان و حافظان بین المللی و برجسته چهل سال اخیر به تلاوت قرآن خواهند پرداخت و گروه‌های تواشیح و ابتهال نیز در مدح حضرت ولیعصر(عج) برنامه خود را اجرا می‌کنند.

  دبیر ستاد برگزاری همایش رویش‌های قرآنی انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی از حضور یکی از مقامات عالی رتبه دولت در این همایش خبر داد و ادامه داد: رحیم خاکی، قاری بین المللی و مهدی غلام نژاد نفر دوم مسابقات بین المللی قرآن کریم ایران در سال جاری مهمانان ویژه همایش هستند.

  وی در پایان تاکید کرد: این همایش بزرگ به همت تمامی موسسات قرآنی استان و همکاری نهاد های قرآنی استان آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :آذربایجان شرقی