آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۶۷۷۵ انتشار : ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴

  سومین برد متوالی والیبال شهرداری ورامین در جام باشگاه‌های آسیا

  به گزارش ذاکرنیوز، شهرداری ورامین و پورتس سریلانکا آخرین دیدار خود در مرحله گروهی جام باشگاه‌های آسیا را در شرایطی برگزار کردند که تا پیش از دیدار ظهر شنبه، هر دو تیم با دو برد شروع خوبی در مسابقات داشتند و برنده این مسابقه، به صدرنشینی گروه می‌رسید. قضاوت این دیدار را که در سالن دانشگاه چین تایپه برگزار می‌شد، تیم داوری از کشورهای تایلند و اندونزی بر عهده داشتند.

  تیم محمدی‌راد با ترکیب مهرداد بابایی، پرویز پزشکی، بهنام ابراهیمی، محمد رضی، علی جلالی، آرش تقوی و امین رضوی این دیدار را آغاز کرد و از ابتدای ست اول نشان داد که به دنبال کسب سومین برد متوالی است و توانست ست اول را با اختلاف قابل قبول 25 بر 17 به پایان برساند.

  نماینده ایران در ست دوم نیز برتر از حریف خود بود و خیلی سریع فاصله امتیازی مطمئنی را ایجاد کرد و در نهایت توانست با حفظ این فاصله امتیازی، در شرایطی به امتیاز 25 برسد که حریف خود 21 امتیاز کسب کرده بود. نماینده سریلانکا، در این ست تلاش کرد تا با زدن سرویس‌های با ریسک بالا، روند مسابقه را به نفع خود تغییر دهد اما دریافت‌های خوب بازیکنان شهرداری ورامین مانع از این شد که این تیم برنامه خود را اجرایی کند.

  ست سوم اما از دو ست قبلی متفاوت بود. هر دو تیم در این ست شروع خوبی داشتند و فاصله امتیازات بسیار کم بود و شهرداری ورامین نتوانست مانند دو ست قبلی از حریف خود فاصله بگیرد. این روند تا رسیدن دو تیم به امتیاز 10 ادامه داشت و مجددا باز هم شاگردان محمدی‌راد موفق شدند با تکیه بر تجربه و توانایی خود، فاصله را زیاد کنند و در نهایت با نتیجه 25 بر 21 به پیروزی رسیدند تا با 3 برد متوالی، شروع قدرتمندانه‌ای در مرحله گروهی داشته باشند.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال