آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۷۰۲۷ انتشار : ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰

  چهارمین پیروزی متوالی ورامین در والیبال باشگاه‌های آسیا

  تیم والیبال شهرداری ورامین به چهارمین پیروزی متوالی خود در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا رسید.
  - اخبار ورزشی -

  به گزارش ذاکرنیوز، تیم شهرداری ورامین موفق شد در نخستین بازی از مرحله دوم مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا که در ویتنام در حال برگزاری است،  با نتیجه 3 بر صفر تیم «مایه‌کو تی‌پی» هوشی‌مینه ویتنام را شکست دهد.

  ورامینی‌ها این دیدار را با ترکیب آرش تقوی، پرویز پزشکی، محمد رضی، بهنام ابراهیمی، علی جلالی، مهرداد بابایی و امین رضوی آغاز کردند و هر دو تیم شروع خوبی در این ست داشتند و تا امتیازات پایانی، شانه به شانه پیش رفتند اما در نهایت شهردای ورامین توانست به پیروزی برسد. شهرداری ورامین در این ست توانست با نتیجه 25 بر 22 به برتری برسد. ست دوم نیز با برتری نماینده ایران همراه باشد و شهرداری ورامین با نتیجه 25 بر 20 به پیروزی برسد.

  محمدی‌راد در ست سوم از تمامی بازیکنان خود استفاده کرد و بازیکنان جانشین نیز عملکرد بسیار خوبی در زمین داشتند. سرویس‌های دقیق و توپ‌گیری‌های مناسب باعث شد تا شهرداری ورامین در این ست نیز تیم برتر مسابقه باشد و با نتیجه 25 بر 20 برنده شود.

  والیبال باشگا‌ه‌های آسیا|شهرداری ورامین با 3 پیروزی صعود کرد

  علی جلالی با کسب 18 امتیاز توانست امتیازآورترین بازیکن این مسابقه لقب بگیرد و پس از او، مهرداد بابایی و بهنام ابراهیمی با کسب یازده امتیاز قرار گرفتند.

  شهرداری ورامین صبح روز دوشنبه از ساعت 10 صبح به مصاف پاناسونیک ژاپن می‌رود.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :والیبال