آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

    کد خبر ۵۶۸۳۶۶ انتشار : ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۸

    خبرنگار «فارس» در دومین جشنواره «قلم» رتبه اول را کسب کرد

    به گزارش ذاکرنیوز، در دومین جشنواره قلم ۲۳۹۳ نفر شرکت کردند که برگزیدگان امروز در استان خراسان رضوی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی، مدیرکل آموزش از راه دور و مسؤولان کشوری و استانی تجلیل شدند.

    در بخش خبرنگاران، مریم عابدینی با گزارش «روایت ۱۴ سالگی منعطف‌‌ترین «آموزش»/ راه دوری در همین نزدیکی!» موفق به کسب رتبه اول شد.

    اسامی برترین‌های این جشنواره به ترتیب بخش‌ها:

    * بخش معلم (تولید محتوا)

    نفر اول از کرمانشاه آقای تیمور ملکی

    نفر دوم از تهران آقای مهدی آهنگری 

    نفر سوم از لرستان آقای حسن‌رضا بازگیر

    *بخش معلم (تألیفات)

    نفر اول از استان مازندران آقای رضا پاشا

    نفر دوم از استان کردستان آقای عباس حیدری

    رتبه سوم مشترکا به دو برگزیده آقای یحیی توکلی و آقای مصطفی بحرینی از استان خراسان رضوی

    * بخش دانش‌آموزی (کارآفرینی)

    نفر اول از استان مازندران آقای روح الله قوشچیان

    نفر دوم از استان مازندران خانم فاطمه خلیلی

    نفر سوم از استان اردبیل خانم لیلا نقدی

    نفر چهارم از استان هرمزگان آقای علی رحیمی 

    نفر پنجم از استان خراسان رضوی آقای محمدرضا کاویانی 

    نفر ششم از استان مازندران آقای مهدی رنجبر 

    نفر هفتم از استان خراسان رضوی خانم فاطمه نادم

    نفر هشتم از استان کرمانشاه خانم پرستو فخری

    * بخش دانش‌‌آموزی(ایده و نوآوری)

    نفر اول از استان فارس خانم لیلا کشاورزی 

    نفر دوم از شهر تهران خانم پروین بهروزیان 

    نفر سوم از استان خوزستان آقای محمدمهدی محقق

    * بخش طرح نگار (معلم)

    نفر اول از استان خراسان رضوی خانم اکرم نژاد باقری 

    نفر دوم از استان مازندران خانم لیلا کاظمی

    نفر سوم از استان گیلان خانم نوری موسوی

    تجربه ارزنده: خانم سحر اکبری از استان خوزستان 

    * بخش طرح نگار (دانش‌‌آموزی)

    نفر اول از استان کردستان خانم گلاویژ برقی

    رتبه دوم مشترکا آقای محمدرضا رحیمی، خانم
     زهرا کریم زادگان و خانم سمانه گبری از استان خراسان رضوی

    * بخش خبرنگاران (مکتوب)

    نفر اول خانم مریم عابدینی از خبرگزاری فارس در تهران

     نفر دوم خانم زهرا شریفی از خبرگزاری ایلنا در مازندران

     نفر سوم آقای وحید حاج سعیدی از پایگاه خبری آوای رودکوف 

    * بخش خبرنگاران (تصویری)

     نفر اول خانم وجیهه تیموری از صدا و سیمای کاشمر 

    نفر دوم آقای عبدالرحیم مولودپوری از صدا و سیمای مهاباد

    منبع :
    سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir