آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۸۶۵۹ انتشار : ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۲

  رقابت نوجوانان خراسان‌جنوبی در جام بین‌المللی کشتی ایران

  عباس سروری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند اظهار داشت: در مسابقات جام بین‌المللی کشتی زنده‌یاد استاد سیدجعفر موسوی آزادکاران نوجوان خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازند.

  وی افزود: این ماراتن بین‌المللی با حضور برترین کشتی‌گیران کشورهای روسیه، گرجستان، آذربایجان، ارمنستان، ترکمنستان و جمهوری اسلامی ایران از امروز به میزبانی خراسان‌رضوی در مشهد آغاز و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.

  رئیس هیات کشتی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: بهنام زیرک از بیرجند در وزن ۳۸ کیلوگرم ، علی سالاری از سربیشه در وزن ۴۱ کیلوگرم، امیررضا کاووسی در وزن ۴۴ کیلوگرم، علی میری از سربیشه در وزن ۴۸ کیلوگرم و امیرحسین حسینی در وزن ۵۲ کیلوگرم در مسابقات جام بین‌المللی کشتی خراسان‌رضوی روی تشک می‌روند.

  سروری یادآور شد: امیرحسن حسن‌زاده از قاین در وزن ۵۷ کیلوگرم، هاشم زنگویی از بیرجند در وزن ۶۲ کیلوگرم، امین گلکاری از بیرجند در وزن ۶۸ کیلوگرم را از آن خود کرد، علیرضا قربانی از بیرجند در وزن ۷۵ کیلوگرم و میلاد قربانی از بیرجند در ۸۵ کیلوگرم این رویداد ورزشی بین‌المللی روی تشک کشتی می‌روند.

  وی خاطرنشان کرد: سرپرستی و سرمربی آزادکاران نوجوان خراسان‌جنوبی در جام بین‌المللی کشتی ایران را حسن گلکاری بر عهده دارد و مسعود سروری، حمید بیژن‌پور و بلال غیبی نیز بعنوان مربی تیم استان را همراهی می‌کنند.

  انتهای‌پیام/69014/ج

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir