آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۹۳۴۱ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۸

  اعزام 80 گروه جهادی از سپاه ناحیه امام سجاد(ع) قزوین

  به گزارش ذاکرنیوز از قزوین، سرهنگ پاسدار مهدی صادق‌پور فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که عصر امروز در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه صاحب‌الأمر (عج) استان قزوین برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام «رونق تولید» باید توجه کرد که  رونق تولید راهگشای حل مشکلات کنونی کشور است.

  وی افزود: با ژرف‌اندیشی امام راحل سپاه پاسداران تشکیل شد تا بستری مهم برای حفظ انقلاب اسلامی و دست آوردهای آن فراهم شود و البته سپاه پاسداران کارنامه درخشانی در طول ۴۰ سال گذشته از خود به جا گذاشته و ثابت کرده همواره پرچم‌دار شعائر انقلاب اسلامی است.

  صادق پور خاطرنشان کرد: سپاه را نباید به‌عنوان یک نیروی نظامی صرف دید بلکه عمق‌بخشی معنوی در جامعه، سازندگی و عمران، مقابله با نفوذ در عرصه‌های مختلف، اقدامات فرهنگی و یاری مردم در بحران‌ها از جمله فعالیت‌های سپاه پاسداران در طول 40 سال است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین ادامه داد: در سیل اخیر براساس وظایف محوله شاهد حضور پاسداران و بسیجیان از همان ساعات اولیه در استان‌های سیل‌زده بودیم که با کمک بسیجیان، پاسداران و اقشار مختلف مردمی یک میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و غیرنقدی  در ناحیه امام سجاد جمع‌آوری‌شده است.

  وی یاد آور شد: چهارمین کاروان کمک‌های مردمی ناحیه  امام سجاد در چند روز آینده به مناطق سیل‌زده استان گلستان ارسال می‌شود که البته موکب‌هایی نیز در استان خوزستان مشغول خدمت‌رسانی هستند.

  صادق پور تصریح کرد: قرارگاه محرومیت‌زدایی پیشرفت و آبادانی خدمات خود را در سه دهستان شامل ۷۰ روستا در در دستور کار خود قرار داده است.

  فرمانده سپاه ناحیه امام سجاد (ع) قزوین در پایان گفت:  با توجه  به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه اگر می‌خواهید با آمریکا مقابله کنید بیشتر به مردم خدمت برسانید، این قول را به نمایندگی از تمام پاسداران انقلاب به مردم می‌دهیم که خدمت‌رسانی به مردم و انقلاب اسلامی را روز به روز بیشتر کنیم.

   

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :قزوین قزوین