آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۹۷۳۶ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳

  انتظار چنین بازی ضعیفی از شهرداری گرگان نداشتیم

  به گزارش ذاکرنیوز استان گلستان به آبادان، حماد سامری پس از پیروزی تیمش برابر تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سومین رقابت مرحله فینال لیگ برتر بسکتبال در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: بازی امروز برای ما خیلی خوب بود و با حمایت پرشور تماشاگرانمان از فشار دو بازی گذشته خارج شدیم و موفق شدیم پیروز شویم.

  وی ادامه داد: گرگان درصد زیادی از موفقیتش را مدیون تماشاگران خونگرمش است و امروز بدون حمایت آنها مقداری عملکردشان پایین‌تر از باقی بازی‌ها بود هرچند این سطح از بازی برای ما هم غیر قابل انتظار بود و ما انتظار بازی خیلی سخت‌تری را داشتیم.

  سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان گفت: خدا را شاکرم که توانستیم نتیجه این بازی را به نفع خودمان ثبت کنیم و استراتژی‌هایی را داخل بازی داشتیم که بتوانیم بازی امروز و بازی فردا را به نفع خودمان داشته باشیم و بخاطر همین مجبور بودیم دقایقی از بازی را رها کنیم تا توان بازی پرانرژی برای فردا را هم داشته باشیم.

  سامری درباره کوبل داوری بازی امروز تصریح کرد: بازی دوم فینال داوران بدی نبودند اما کوبلی بود که باهم هماهنگی نداشتند و کمی بازی را دچار مشکل کرد و آن بازی رنگ خودش را از دست داد و در این بازی مشکلی وجود نداشت.

  وی درباره پیش‌بینی‌اش از بازی فردا تاکید کرد: برای تیم گرگان احترام زیادی قائلم و هیچکدام از بازی‌های ما و گرگان قابل پیش‌بینی نیست و با نتیجه‌ای که ما امروز بدست آوردیم فشار روی ما خیلی بیشتر و انتظارات از ما خیلی بیشتر است و گرگان چیزی برای از دست دادن ندارد و کار را برای ما خیلی سخت‌تر می‌کند.

  سرمربی تیم بسکتبال نفت آبادان که در صورت قهرمانی آیا فصل آینده نیز با تیم نفت آبادان ادامه همکاری خواهید داد یا خیر گفت: هنوز قهرمان نشدیم و به فکر بازی فردا با شهرداری گرگان هستیم.

  انتهای پیام/83004

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :بسکتیال بسکتیال