آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۹۷۳۸ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۳

  عملکرد ضعیف گرگان مقابل آبادان در فینال لیگ برتر بسکتبال

  به گزارش ذاکرنیوز گلستان به آبادان، در بازی سوم مرحله حذفی لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در آبادان به مصاف تیم نفت آبادان رفت که در نهایت با نتیجه 99 بر 74 شکست خورد.

  نفت آبادان که از امتیاز میزبانی و حمایت خوب هوادارانش برخوردار بود با عملکرد بهتر نسبت به شهرداری گرگان از همان ابتدای بازی از حریف گرگانی خود پیشی گرفت و این برتری را تا پایان حفظ کرد.

  پرتاب‌های موفق سه امتیازی و اقدام‌های موفق نفتی‌ها و در مقابل پرتاب‌های ناموفق، دفاع برهم ریخته و تیم شهرداری گرگان باعث شد اختلاف امتیاز در بین بازی بین دو تیم بیشتر شده و شهرداری گرگان با وجود تغییر تاکتیک‌های فراوان نتوانست این اختلاف را کم کند.

  کوارتر اول و دوم به ترتیب با نتیجه 30 بر 16 و 53 بر 34 به سود نفت آبادان به پایان رسید و پس از پایان نیمه کادر فنی شهرداری گرگان حدود چهار دقیقه پس از ورود بازیکنان به رختکن به داخل رختکن رفته و در این بین مشورت تمامی اعضای کادر فنی در کنار زمین توجه همه را به خود جلب کرد.

  «پری پتی» بازیکن موثر تیم بسکتبال شهرداری گرگان که در این فصل عملکرد خوبی را برای تیمش ثبت کرده در بازی دوم فینال مصدوم شد و بامداد امروز پس از طی مراقبت‌‌های پزشکی در تهران به تیمش ملحق شد و به دلیل مصدومیت نتوانست عملکرد چشمگیری را برای تیمش داشته باشد اما با وجود مصدومیت عملکرد قابل قبولی داشت اما وجود وی در تیم هم نتوانست گام رو به جلو برای کسب مقام قهرمانی را به ارمغان آورد.

  تیم بسکتبال شهرداری گرگان در کوارتر سوم و چهارم نیز به ترتیب با نتیجه 72 بر 51 و 99 بر 74 شکست خورد تا دومین پیروزی برای تیم نفت آبادان در مرحله فینال ثبت شود.

  دو تیم برای انجام چهارمین بازی مرحله فینال فردا ساعت 16 در آبادان به مصاف هم خواهند رفت و تکلیف قهرمانی این دیدار با کسب سه پیروزی از مجموع پنج بازی مشخص خواهد شد و در صورت پیروزی شهرداری گرگان در بازی فردا دو تیم باید برای بازی پنجم در گرگان مقابل هم صف‌آرایی کنند.

  گفتنی است، حمیدرضا کلاسنگیانی سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان پس از شکست برابر نفت آبادان بلافاصله سالن را به مقصد هتل محل اقامت تیم ترک کرد و حاضر به انجام مصاحبه با خبرنگاران نشد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :بسکتیال بسکتیال