آخرین اخبار

پربازدیدترین ها

  کد خبر ۵۶۹۸۶۱ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۸

  واکنش آیت‌الله ملک حسینی به رقص مختلط دانشجویان در دانشگاه؛ تکرار گناه به صلاح نیست

  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد به ماجرای رقص مختلط دانشجویان دانشگاه یاسوج در جشن اقوام ایرانی واکنش نشان داد و گفت: توسعه و گسترش بیش از حد این مسئله و تکرار یک گناه و نشان دادن تصویرهای آن به صلاح نیست.
  - اخبار استانها -

  به گزارش ذاکرنیوز از یاسوج، در خلال برگزاری جشن اقوام در دانشگاه یاسوج تعدادی دختر و پسر به‌صورت مختلط شروع به رقص با دستمال (دستمال‌بازی محلی) کردند که این موضوع واکنش‌های زیادی را تاکنون به‌همراه داشته تا جایی که دانشگاه یاسوج با صدور بیانیه‌ای از برخورد قاطع با مسببین این حرکت خبر داد.

  ماجرای رقص مختلط در دانشگاه یاسوج و واکنش‌ نهادهای سیاسی و مذهبیدانشگاه یاسوج رقص مختلط را محکوم کرد؛ دستور برخورد قاطع با مسببین

  آیت‌الله ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد بر صیانت از آبروی دانشگاه و دانشگاهیان در اتفاق اخیر دانشگاه یاسوج تاکید کرد.

  وی که پیش از این با تقبیح این اتفاق، تذکرات لازم را به مسئولان در خصوص عدم تکرار این گونه اتفاقات در آینده داده بود، افزود:  توسعه و گسترش بیش از حد این مسئله و تکرار یک گناه و نشان دادن تصویرهای آن به صلاح نیست چراکه چنین تکراری، قبح گناه را در جامعه می شکند در حالی که گناه همیشه باید در نگاه‌ها قبیح باشد.

  آیت الله ملک حسینی بیان کرد: در مورد این موضوع تا در خود دانشگاه بررسی و با خاطیان برخورد می‌شود، لزومی به ورود نهادهای خارج از دانشگاه نیست.

  وی ادامه داد: در دانشگاه انسان‌های پاک و شایسته زیاد داریم و زمانی می‌توان دانشگاه را مقصر این اتفاق قلمداد کرد که در چارچوب ساز و کارهای قانونی خود با متخلفان برخورد نکند.

  آیت الله ملک حسینی افزود: شکل گیری و ایجاد گناه در یک موقعیت، آبروی آن موقعیت را مخدوش می‌کند و نباید ما موثر در بی آبرو کردن موقعیت دانشگاه باشیم بلکه باید از آبروی دانشگاهیان صیانت کرد.

  منبع :
  سامانه پیامک : 30008830303000پست الکترونیک: info@zakernews.ir
  برچسب ها :تصویر تصویر